ماجرای «بوسه» دردسرساز رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا به کجا رسید؟

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

مدارک قضایی در اسپانیا نشان می‌دهد که دادستانی این کشور به دنبال محکومیت لوئیس روبیالس، رئیس پیشین فدراسیون فوتبال این کشور به دو سال و نیم زندان به خاطر بوسیدن ناخواسته یکی از بازیکنان تیم ملی فوتبال زنان است.

اول صبح؛ لوئیس روبیالس در مراسم قهرمانی تیم ملی فوتبال زنان اسپانیا، جنی هرموسو، بازیکن این تیم را بوسیده بود. لوئیس روبیالس با اتهام «تعرض جنسی» و «قلدری» روبرو است. 

اسناد قضایی نشان می‌دهد که دادستانی اسپانیا همچنین به دنبال محکومیت لوئیس روبیالس به پرداخت ۵۰ هزار یورو غرامت به جنی هرموسو است. 

تصاویر بوسیدن اجباری جنی هرموسو پس از قهرمانی تیم اسپانیا در جام جهانی فوتبال زنان جنجال زیادی به پا کرد و قهرمانی این تیم را تحت الشعاع قرار داد. فدراسیون بین‌المللی فوتبال (فیفا) لوئیس روبیالس را بابت اقدامش از کار تعلیق کرد. 

لوئیس روبیالس مدعی است که جنی هرموسو را با رضایت خودش بوسیده اما این بازیکن ۳۳ ساله این ادعا را رد کرده است. 

بنا به قوانین اسپانیا بوسه ناخواسته یا زورکی می‌تواند مصداق «تعرض جنسی» باشد.

جنی هرموسو از سوی لوئیس روبیالس و اطرافیان او تحت فشار قرار داشت تا به طور علنی بپذیرد که رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا با رضایت خود او لب‌هایش را بوسید. در مدارک قضایی دادستان‌ها مدعی شده‌اند که این فشارها برای چند ماه «اضطراب و استرس شدیدی» به جنی هرموسو وارد کرد. 

سه نفر از وابستگان لوئیس روبیالس نیز در این پرونده تحت تعقیب قرار گرفته‌اند. خورخه ویلدا، سرمربی وقت تیم ملی فوتبال زنان اسپانیا از جمله این افراد است. 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
دیدگاه
پربازدیدها
آخرین اخبار