بیوگرافی و عکس‌های شخصی سجاد حسینی بازیگر نقش یوسف در سریال لحظه گرگ و میش/ تصاویر

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

ناصر سجادی حسینی عکاس و بازیگر سینما و تلویزیون ۲۹ مرداد ۱۳۶۵ در اهواز در خانواده کاملا هنری به دنیا آمده است.

اول صبح؛ ناصر سجاد حسینی بازیگر و عکاس سینما فرزند فرید سجاد حسینی بازیگر مشهور ایرانی است.

ناصر سجادی حسینی بازیگر سینما و تلویزیون که با ایفای نقش یوسف در سریال «لحظه گرگ و میش» به شهرت رسیده است. در مورد او بیشتر بخوانید.

نام و نام خانوادگی: ناصر سجادی حسینی

متولد: سال ۱۳۶۵

محل تولد: اهواز

حرفه: عکاس و بازیگر سینما و تلویزیون

شهرت: سریال لحظه گرگ و میش

همسر و فرزند: -

زندگینامه ناصر سجاد حسینی

 ناصر سجادی حسینی عکاس و بازیگر سینما و تلویزیون ۲۹ مرداد ۱۳۶۵ در اهواز در خانواده کاملا هنری به دنیا آمده است. او فرزند «فرید سجادی حسینی» (بازیگر) است و سه برادر به نام‌های آرش (کارگردان، دستیار کارگردان و برنامه ریز)، احسان (دستیار کارگردان و برنامه ریز) و روزبه (دستیار کارگردان و برنامه ریز) و یک خواهر به نام الهام دارد. سیدعلی سجادی حسینی (کارگردان) عموی اوست.

 

6677ed0bd03d5_1_11zon

کودکی ناصر سجادی حسینی، فیلم «سوتک» به کارگردانی عباس سعادتمند سال ۱۳۷۵

آغاز کار هنری با عکاسی

 ناصر سجادی حسینی عکاسی را از سال ۱۳۸۶ آغاز کرد. اولین فیلم سینمایی که در آن به عنوان عکاس حضور داشت فیلم «سفر مرگ» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی حسن آقاکریمی بود. ناصر سجادی حسینی سپس در فیلم‌های «شکارچی شنبه» در سال ۱۳۸۸، «خاک و آتش» در سال ۱۳۸۹، «زاپاس» در سال ۱۳۹۴، «ایتالیا ایتالیا» و «چراغ‌های ناتمام» در سال ۱۳۹۵، سریال «مهرآباد» در سال ۱۳۹۰ به عنوان «عکاس» حضور داشت.

6677f49e81c0d_4_11zon

اولین فعالیت بازیگری

اولین فعالیت بازیگری ناصر سجادی حسینی در فیلم سینمایی «ایتالیا ایتالیا» به کارگردانی و نویسندگی کاوه صباغ زاده در سال ۱۳۹۵ می‌باشد.

اولین سریال تلویزیونی

ناصر سجادی حسینی برای اولین بار در سریال محبوب «روزگار قریب» به کارگردانی کیانوش عیاری وارد تلویزیون شد.

6677f49c782ec_3_11zon

شهرت

ناصر سجادی حسینی در سال ۱۳۹۶ در سریال تلویزیونی «لحظه گرگ و میش» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی همایون اسعدیان دومین تجربه بازیگری خود را پشت سر گذاشت. او با بازی در نقش «یوسف» در این سریال به شهرت رسید و نامش بر سر زبان‌ها افتاد.

6677f49ba3835_2_11zon

یوسف در سریال لحظه گرگ و میش

ناصر سجادی حسینی در سریال لحظه گرگ و میش در نقش یوسف پسر سوم خانواده ایفای نقش می‌کند. در این سریال با المیرا دهقانی، فاطمه گودرزی، حسام محمودی و… همبازی شده است.

ناصر سجادی حسینی در سریال لحظه گرگ و میش در کنار پدرش فرید سجادی حسینی کاراکتر آقاجون یا همان پدربزرگ بچه‌ها جلوی دوربین رفته است.

6677f49f761ae_5_11zon

ناصر سجادی حسینی علاوه بر عکاسی به‌عنوان مستندسازی پروژه (فیلمبردار پشت صحنه)، بازیگر و تدوینگر نیز در سینما و تلویزیون فعالیت داشته است. مهم‌ترین اثر ناصر سجادی حسینی در حرفه‌ی مستندسازی پروژه (فیلمبردار پشت صحنه)، سریال راه طولانی است. مهم‌ترین اثر ناصر سجادی حسینی در حرفه‌ی بازیگر، فیلم ایتالیا ایتالیا است. مهم‌ترین اثر ناصر سجادی حسینی در حرفه‌ی تدوینگر، فیلم شکارچی شنبه است.

ازدواج و همسر ناصر سجادی حسینی

اطلاعاتی در مورد مجرد و یا متاهل بودن ناصر سجادی حسینی منتشر نشده است.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
دیدگاه
پربازدیدها
آخرین اخبار