بیوگرافی و عکس‌های شخصی بازیگر نقش ثریا در سریال «در انتهای شب»/ تصاویر

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

سحر گلدوست بازیگر نقش ثریا در سریال انتهای شب کیست؟

اول صبح؛ سحر گلدوست بازیگر تئاتر و سینمایی ایرانی است که اولین تجربه حرفه‌ای او حضور در فیلم قهرمان اصغر فرهادی است. این چهره اهل شیراز است و کار حرفه‌ای خود را در سال ۱۳۹۵ آغاز کرده است. در مورد او بیشتر بخوانید:

667672ed4ecc7_1_11zon

نام و نام خانوادگی: سحر گلدوست

سال تولد: ۱۳۶۵

محل تولد: شیراز

تحصیلات: تحصیلات آکادمی ندارد.

حرفه: بازیگر

سال شروع فعالیت: ۱۳۹۵

همسر: -

سحر گلدوست: من پنج سال است که در تئاتر کار می‌کنم. فیلم هیرومان اولین حضور حرفه‌ای من مقابل دوربین بود و تحصیلات آکادمیک ندارم، خانواده من اهل سینما نیستند و این مسیر را فقط به عنوان بازیگر شروع کردم.

667674365100d_6_11zon

شروع فعالیت

سحر گلدوست بازیگر جوان کارش را با تئاتر در شیراز شروع نموده و در نخستین تجربه حرفه‌ای خود در سینما خوش درخشید. او بازیگری را از کلاس‌های بازیگری صبحگاهی به مدیریت پریسا بخت‌آور آغاز کرد و همین همکاری باعث شد برای بازی در فیلم قهرمان دعوت شود.

6676743737ba7_5_11zon

سحر گلدوست در قهرمان

نخستین تجربه بازیگری سحر گلدوست در مقابل دوربین در سال ۱۳۹۵ و با «فیلم قهرمان» به کارگردانی اصغر فرهادی می‌باشد که توانست برای ایفای نقش فرخنده نامزد بهترین بازیگر زن در جشن حافظ شود.

667674d32ac5d_3_11zon

داستان فیلم در مورد یک شخصیتی به نام رحیم با بازی امیر جدیدی بوده که نقاش و خطاط است. سحر گلدوست نقش فرخنده منشی کلینیک گفتار درمانی را در مقابل امیر جدیدی ایفا نموده است.

او از همسرش جدا شده ولی به دلیل ناتوانی در پرداخت بدهی‌اش به بهرام با بازی محسن تنابنده که یک نزول خور است، به زندان می‌افتد رحیم به مرخصی دو روزه می‌آید و پسری دارد که لکنت زبان دارد و مربی گفتار درمانی او فرخنده با بازی سحر گلدوست در رابطه می‌باشد فرخنده به او می‌گوید کیف حاوی چند سکه طلا پیدا کرده و با فروش آن‌ها می‌تواند همه بدهی‌های بهرام را پرداخت کند.

شهرت

سحر گلدوست به تازگی با بازی در سریال در انتهای شب به شهرت بسیاری دست یافته است.

66767446b82d1_4_11zon

سحر گلدوست در سریال در انتهاب شب در نقش زن مطلقه‌ای به نام ثریا بازی کرده که یک دختر دارد. جدایی و طلاق بهنام (پارسا پیروزفر) و ماهرخ (هدی زین العابدین) باعث تا او به بهنام نزدیک شود و رابطه دوستی بین آن‌ها شکل بگیرد.

667672ee7054d_2_11zon

از دیگر بازیگران این سریال می‌توان به پدرام شریفی، علیرضا داوودنژاد، احترام برومند، نسرین نصرتی، رایان سرلک و کاظم هژیرآزاد اشاره نمود.

افتخارات

سحر گلدوست برای بازی در نقش فرخنده در فیلم قهرمان به کارگردانی اصغر فرهادی نامزد بهترین بازیگر زن جشنواره حافظ شد.

ازدواج و همسر سحر گلدوست

بدلیل تازه کار بودن این بازیگر زن جوان، اطلاعات کاملی در مورد زندگی شخصی و همسر سحر گلدوست در دسترس نیست.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
دیدگاه
پربازدیدها
آخرین اخبار