با «ثریا»ی در انتهای شب بیشتر آشنا شویم

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

سحر گلدوست بازیگر جوان کارش را با تئاتر در شیراز شروع نموده و در نخستین تجربه حرفه‌ای خود در سینما خوش درخشید. او بازیگری را از کلاس‌های بازیگری صبحگاهی به مدیریت پریسا بخت‌آور آغاز کرد و همین همکاری باعث شد برای بازی در فیلم قهرمان دعوت شود.

اول صبح؛ سحر گلدوست بازیگر تئاتر و سینمایی ایرانی است که اولین تجربه حرفه‌ای او حضور در فیلم قهرمان اصغر فرهادی است. این چهره اهل شیراز است و کار حرفه‌ای خود را در سال ۱۳۹۵ آغاز کرده است. در مورد او بیشتر بخوانید:

55_11zon+(21)

نام و نام خانوادگی: سحر گلدوست

سال تولد: ۱۳۶۵

محل تولد: شیراز

تحصیلات: تحصیلات آکادمی ندارد.

حرفه: بازیگر

سال شروع فعالیت: ۱۳۹۵

همسر: -

56_11zon+(19)

سحر گلدوست: من پنج سال است که در تئاتر کار می‌کنم. فیلم هیرومان اولین حضور حرفه‌ای من مقابل دوربین بود و تحصیلات آکادمیک ندارم، خانواده من اهل سینما نیستند و این مسیر را فقط به عنوان بازیگر شروع کردم.

شروع فعالیت

سحر گلدوست بازیگر جوان کارش را با تئاتر در شیراز شروع نموده و در نخستین تجربه حرفه‌ای خود در سینما خوش درخشید. او بازیگری را از کلاس‌های بازیگری صبحگاهی به مدیریت پریسا بخت‌آور آغاز کرد و همین همکاری باعث شد برای بازی در فیلم قهرمان دعوت شود.

57_11zon+(19)

سحر گلدوست در قهرمان

نخستین تجربه بازیگری سحر گلدوست در مقابل دوربین در سال ۱۳۹۵ و با «فیلم قهرمان» به کارگردانی اصغر فرهادی می‌باشد که توانست برای ایفای نقش فرخنده نامزد بهترین بازیگر زن در جشن حافظ شود.

داستان فیلم در مورد یک شخصیتی به نام رحیم با بازی امیر جدیدی بوده که نقاش و خطاط است. سحر گلدوست نقش فرخنده منشی کلینیک گفتار درمانی را در مقابل امیر جدیدی ایفا نموده است.

53_11zon+(17)

او از همسرش جدا شده ولی به دلیل ناتوانی در پرداخت بدهی‌اش به بهرام با بازی محسن تنابنده که یک نزول خور است، به زندان می‌افتد رحیم به مرخصی دو روزه می‌آید و پسری دارد که لکنت زبان دارد و مربی گفتار درمانی او فرخنده با بازی سحر گلدوست در رابطه می‌باشد فرخنده به او می‌گوید کیف حاوی چند سکه طلا پیدا کرده و با فروش آن‌ها می‌تواند همه بدهی‌های بهرام را پرداخت کند.

52_11zon+(20)

شهرت

سحر گلدوست به تازگی با بازی در سریال در انتهای شب به شهرت بسیاری دست یافته است.

ثریا در سریال در انتهای شب

سحر گلدوست در سریال در انتهاب شب در نقش زن مطلقه‌ای به نام ثریا بازی کرده که یک دختر دارد. جدایی و طلاق بهنام (پارسا پیروزفر) و ماهرخ (هدی زین العابدین) باعث تا او به بهنام نزدیک شود و رابطه دوستی بین آن‌ها شکل بگیرد.

51_11zon+(20)

از دیگر بازیگران این سریال می‌توان به پدرام شریفی، علیرضا داوودنژاد، احترام برومند، نسرین نصرتی، رایان سرلک و کاظم هژیرآزاد اشاره نمود.

افتخارات

سحر گلدوست برای بازی در نقش فرخنده در فیلم قهرمان به کارگردانی اصغر فرهادی نامزد بهترین بازیگر زن جشنواره حافظ شد.

ازدواج و همسر سحر گلدوست

بدلیل تازه کار بودن این بازیگر زن جوان، اطلاعات کاملی در مورد زندگی شخصی و همسر سحر گلدوست در دسترس نیست.

 

منبع: دلگرم
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
دیدگاه
پربازدیدها
آخرین اخبار