باران سریال آوای باران بعد از ۱۰ سال/ تصاویر

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

آزاده زارعی، بازیگر ایرانی است که با بازی در سریال آوای باران، به شهرت رسید.

اول صبح؛ آزاده زارعی متولد ۱۰ خرداد ۱۳۶۸ بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. بازیگر نقش باران سریال آوای باران دانش آموخته رشته کارگردانی است و همچنین منشی صحنه چند فیلم سینمایی نیز بوده است.

پدر آزاده زارعی در حرفه قلم زنی فعالیت میکند و در میدان نقش جهان اصفهان مغازه‌ای دارد که به قلم زنی مشغول است و مادرش خانه دار بوده و یک برادر یک نام احمد زارعی دارد که در مورد او میگوید:

144

هر کس که ما را در کنار هم ببیند متوجه می‌شود که با هم خواهر و برادریم احمد لیسانس کامپیوتر و فوق لیسانس IT دارد و در حال حاضر برای دکتری می‌خواند. احمد به معنای واقعی برادر و دوست خوبی است.

ازدواج و همسر آزاده زارعی

آزاده زارعی بازیگر جوان مجرد می‌باشد و خبری از ازدواج وی منتشر نشده است البته چندین بار در فضای مجازی خبرهایی از ازدواج او منتشر میشود که همگی تکذیب شده‌اند و او در حال حاضر ازدواج نکرده است.

146

علاقه مندی‌های آزاده زارعی

بازیگر نقش اصغر فرشته شاعر و نویسنده قابلی هستند و در این هنر مهارت و تبحر زیادی دارند. خانوم بازیگر دستی نیز در هنر قلم زنی روی مس و نقره و برنج و طلا دارد و آثار خود را در گالری‌های مختلف ایرانی و خارجی به نمایش و فروش گذاشته است. به شدت فوتبالی است و طرفدار تیم استقلال و از تیم‌های خارجی هم هوادارن تیم بارسلونا است.

149

شروع بازیگری آزاده زارعی

آزاده زارعی کار بازیگری را با فیلم سینمایی آمین خواهم گفت و در سال ۱۳۸۹ آغاز کرد و چند سال بعد در سال ۹۲ با سریال آوای باران در نقش باران، محبوب شد.

150

 

منبع: گفتنی
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
دیدگاه
پربازدیدها
آخرین اخبار