چهرۀ متفاوت «دونگ‌یی» در پشت صحنه فیلم دزدان دریایی/ تصاویر

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

آخرین گنج سلطنتی داستان گروهی از دزدان دریایی به رهبری یک زن به نام هه رانگ (هان هیو جو) را روایت می‌کند که باید با دسته‌ای از راهزنان تبانی کنند تا در یک ماجراجویی در دل دریاهای آزاد، انباری از طلاهای گمشده سلطنتی از سلسله گوریو را پیدا کنند.

اول صبح؛ بازیگر نقش دونگی در سریال دونگ یی یعنی هان هیو جو متولد ۲۲ فوریه ۱۹۸۷ بازیگر، مدل و خواننده اهل کره جنوبی است. او بیشتر به خاطر ایفای نقش در مجموعه‌های تلویزیونی ایلجیما (۲۰۰۸)، میراث درخشان (۲۰۰۹)، افسانه دونگ‌یی (۲۰۱۰)، دابلیو (۲۰۱۶) و شادی (۲۰۲۱) و فیلم‌های مبدل‌پوش (۲۰۱۲)، عشق ۹۱۱ (۲۰۱۲)، زیبایی درون (۲۰۱۵) و دزدان دریایی: آخرین گنج سلطنتی (۲۰۲۲) شناخته می‌شود.

هان هیو جو از جمله بازیگران کره‌ای است که در فضای مجازی و اینستاگرام فعالیت زیادی دارد. تعداد فالوورهای این بازیگر کره‌ای تا نوشتن این مطلب در حدود ۴.۸ میلیون نفر است. وی در اینستاگرام عکس‌های جدید زیادی از خودش و حرفه‌اش را همرسانی کرده است. در ادامه این مطلب بخش فرهنگ و هنر در مجموعه فیلم و سریال مجله خبری چشمک ضمن مطالعه بیوگرافی کوتاه این بازیگر، عکس‌های زیبا و متفاوت او را در پشت صحنه فیلم دزدان دریایی را مشاهده می‌کنید. با عکس‌های دونگی در فیلم دزدان دریایی همراه باشید.

دونگی-در-فیلم-دزدان-دریایی-5

آخرین گنج سلطنتی داستان گروهی از دزدان دریایی به رهبری یک زن به نام هه رانگ (هان هیو جو) را روایت می‌کند که باید با دسته‌ای از راهزنان تبانی کنند تا در یک ماجراجویی در دل دریاهای آزاد، انباری از طلاهای گمشده سلطنتی از سلسله گوریو را پیدا کنند. این فیلم بزرگترین موفقیت داخلی باکس آفیس سال ۲۰۲۲ در کره جنوبی تاکنون بوده است.

دونگی-در-فیلم-دزدان-دریایی-4

این پروژه که در ابتدا به عنوان دنباله مستقیم فیلم «The Pirates» در سال ۲۰۱۴ برنامه ریزی شده بود، پس ازعدم بازگشت ستارگان اصلی خود به صورت کامل متوقف شد، و پس از مدتی فیلمنامه کار با عجله بازنویسی شد و فیلم متعاقباً برای روایت یک داستان کاملاً جدید بازسازی و فیلمبرداری در نهایت در تابستان ۲۰۲۰ آغاز شد.

دونگی-در-فیلم-دزدان-دریایی-1

دونگی-در-فیلم-دزدان-دریایی-2

دونگی-در-فیلم-دزدان-دریایی-2

دونگی-در-فیلم-دزدان-دریایی-3

دونگی-در-فیلم-دزدان-دریایی-3

 

منبع: چشمک
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
دیدگاه
پربازدیدها
آخرین اخبار