عکس‌های دیده نشده از فرامرز اصلانی/ تصاویر

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

فرامرز اصلانی در سال ۱۳۵۴ بعد از بازگشت از لندن از آنجا که فارغ التحصیل رشته روزنامه نگاری از دانشگاه لندن بود در موسسه اطلاعات استخدام شد. او در مدت فعالیت در موسسه اطلاعات به عنوان خبرنگار و گزارشگر روزنامه انگلیسی زبان موسسه اطلاعات (تهران ژورنال) فعالیت کرد. این فعالیت تا زمان انقلاب ادامه داشت و در همان مدت نخستین آلبوم خود را با عنوان «دلمشغولی‌ها» منتشر کرد.

اول صبح؛ از شادروان فرامرز اصلانی (۱۳۲۴-۱۴۰۳) در سال ۱۳۵۶ با نوازندگی آرمیک دشچی، نوازنده چیره دست گیتار آلبوم «دلشمغولی‌ها» در استودیو سی بی اس منتشر شد. شعر اغلب ترانه‌های این آلبوم را اصلانی خودش گفته بود. ترانه «اگه یه روز...» از این مجموعه بسیار مورد توجه قرار گرفت. مجله جوانان ترانه شعر را به رسم آن روز‌ها در کنار پوستر فرامرز اصلانی منتشر کرد. پوستر وسط مجله جوانان به همراه پوستر سی بی اس برای این آلبوم را به همراه چند عکس از فرامرز اصلانی جوان تماشا کنید.

به گزارش اطلاعات آنلاین، فرامرز اصلانی در سال ۱۳۵۴ بعد از بازگشت از لندن از آنجا که فارغ التحصیل رشته روزنامه نگاری از دانشگاه لندن بود در موسسه اطلاعات استخدام شد. او در مدت فعالیت در موسسه اطلاعات به عنوان خبرنگار و گزارشگر روزنامه انگلیسی زبان موسسه اطلاعات (تهران ژورنال) فعالیت کرد. این فعالیت تا زمان انقلاب ادامه داشت و در همان مدت نخستین آلبوم خود را با عنوان «دلمشغولی‌ها» منتشر کرد.

1966082_383

1966083_232

1966084_343

1966085_397

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
دیدگاه
پربازدیدها
آخرین اخبار