گریم شهاب حسینی در فیلم «بی همه چیز»/ تصویر

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

فیلم «بی همه‌چیز» به کارگردانی محسن قرایی بعد از دوسال وارد چرخه اکران آنلاین شد، فیلمی که در آن قرار بود شهاب حسینی عهده‌دار نقش «دهدار» باشد، اما بعد از گذشت چند روز از فیلمبرداری هادی حجازی‌فر جایگزین او شد.

اول صبح؛ فیلم «بی همه‌چیز» از جمله تولیداتی است که در اوج دوران کرونا و در سال ۱۳۹۹ جلوی دوربین رفت. پروژه‌ای پرستاره که در زمان تولید سر وصدای زیادی به پا کرد. شهاب حسینی یکی از ستاره‌های این فیلم بود که در کنار هدیه تهرانی، پرویز پرستویی، باران کوثری و… حضورش در فیلم «بی همه چیز» رسانه‌ای شد.

1968331_577

شهاب در این فیلم نقش «دهدار» روستا را برعهده داشت. گریم او همانطوریکه در عکس می‌بیند گریم متفاوتی است. صورت تراشیده با سبیل‌های پرپشت و موهای آشفته. او چند روزی هم جلوی دوربین رفت، اما در مسیر همکاری با محسن قرایی به مشکل خورد. اختلاف نظر آن‌ها در طول کار به اندازه‌ای زیاد شدکه در نهایت منجر به کناره‌گیری شهاب حسینی از فیلم شد. بعد از خداحافظی شهاب با پروژه، هادی حجازی‌فر جایگزین او شد تا ایفاگر نقش دهدار شود. گریم حجازی‌فر تقریبا نزدیک به همان گریم شهاب حسینی است.

فیلم «بی همه‌چیز» نخستین بار در جریان برگزاری سی ونهمین جشنواره فیلم فجر روی پرده رفت و بعد از آن زمستان سال ۱۴۰۰ اکران عمومی شد. «بی همه چیز» جز فیلم‌هایی بود که در دوران بازگشایی سینماها بعد دوران کرونا به نمایش درآمد. این فیلم در اکران عمومی خود توانست نزدیک به ۱۰ میلیارد تومان فروش کند. «بی همه چیز» همزمان با آغاز نوروز ۱۴۰۳ وارد چرخه اکران آنلاین شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
دیدگاه
پربازدیدها
آخرین اخبار