چهرۀ متفاوت «ملکه اینهیون» سریال دونگ‌یی در عکس‌های شخصی/ تصاویر

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

پارک‌ها سان در ایران با بازی در سریال افسانه دونگی در نقش ملکه اینهیون شناخته می‌شود. پارک‌ها سان (زاده ۲۲ اکتبر ۱۹۸۷) یک هنرپیشه اهل کره جنوبی است. وی فارغ التحصیل دانشگاه دونگوک است. پارک‌ها سان در ۲۲ ژانویه ۲۰۱۷ در یک مراسم خصوصی در هتل میفیلد سئول با بازیگر ریو سو یونگ ازدواج کرد. حاصل ازدواج این زوچ هنرمند یک فرزند دختر می‌باشد.

اول صبح؛ پارک‌ها سان(کره‌ای: 박하선؛ انگلیسی: Park Ha Seon، زاده‌ی ۲۲ اکتبر ۱۹۸۷) بازیگر اهل کره جنوبی است. از نقش‌های برجسته‌ی او می‌توان به ملکه اینهیون در افسانه دونگ‌یی (۲۰۱۰) اشاره کرد. او در ایران با بازی در سریال افسانه دونگی در نقش ملکه اینهیون شناخته می‌شود. پارک‌ها سان (زاده ۲۲ اکتبر ۱۹۸۷) یک هنرپیشه اهل کره جنوبی است. وی فارغ التحصیل دانشگاه دونگوک است. پارک‌ها سان در ۲۲ ژانویه ۲۰۱۷ در یک مراسم خصوصی در هتل میفیلد سئول با بازیگر ریو سو یونگ ازدواج کرد. حاصل ازدواج این زوچ هنرمند یک فرزند دختر می‌باشد.

11

از سریال‌های او می‌توان به اثرات زیر اشاره کرد:

سریال‌های پارک‌ها سان

افسانه دونگ‌یی (۲۰۱۰) (MBC)

من نمی‌توانم توقف کنم (۲۰۰۹) (MBC)

آن احمق (۲۰۰۹) (KBS2)

زادگاه افسانه‌ها (۲۰۰۸) (KBS2)

مخالفان قدرتمند (۲۰۰۸) (KBS2)

پادشاه و من (۲۰۰۸) (SBS)

رسوایی پایتخت (۲۰۰۷) (KBS2)

وسوسه (۲۰۱۴) (SBS)

ستاره سیب‌زمینی ۲۰۱۳کیوآر۳ (tVN) (۲۰۱۳)

ضربه عالی انتقام پاکوتاه (۲۰۱۱) (MBC)

نابغه‌ی تبلیغات لی تائه بک (۲۰۱۳) (kBS2)

دو هفته (۲۰۱۳) (SBS)

سه روز (۲۰۱۴) (SBS)

تنها نوشیدن (۲۰۱۶) (tVN)

عشق در بعد از ظهر (۲۰۱۹) (channel A)

نقاب (۲۰۲۱) (MBC)

پارک ها-سان با ریو سو یانگ ازدواج کرده است و در آگوست سال ۲۰۱۷ صاحب یک دختر شده اند، در ادامه این بخش با عکس‌های جدید بازیگر نقش ملکه اینهیون سریال دونگی با شما همراه هستیم.

12

خلاصه داستان سریال افسانه دونگ‌یی

این مجموعه تاریخی و عاشقانه کودکی تا زمان ملکه شدن این دختر را روایت می‌کند. در معرفی سریال افسانه دونگ یی می‌خوانیم: «دختر جوانی به نام دونگ‌یی پدر و برادرش را به جرم حمایت از برده‌ها و تشکیل یک حزب کمک‌رسانی به آن‌ها، از دست می‌دهد. دونگ‌یی تنها در حالی وارد پایتخت می‌شود که تحت تعقیب سربازان دولت است.

پس از چندین سال دونگ‌یی وارد دفترخانه موسیقی قصر شده و در آنجا استعدادهای او شکوفا می‌شود و او را به عنوان بانوی بازرس برمی‌گزینند. در ادامه، او اعتماد شاه را جلب کرده و همسر او می‌شود و به دلیل کمک‌هایش به بردگان در میان مردم به فردی محبوب تبدیل می‌گردد.»

عکس‌های پارک‌ها سان

13

14

15

منبع: چشمک
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
دیدگاه
پربازدیدها
آخرین اخبار