چهره متفاوت خانوم بهار برنامۀ «بستنی‌ها» در ۵۲ سالگی/ تصویر

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

مینا هاشمی متولد ۲۷ شهریور ۱۳۵۰ در کرمان، مجری است. فارغ التحصیل رشته خبرنگاری و یکی از شاخه‌های مدیریت می‌باشد، شهرت او نزد بچه‌های دهه شصت به برنامه‌های کودک دهه هفتاد بر می‌گردد.

اول صبح؛ مینا هاشمی متولد ۲۷ شهریور ۱۳۵۰ در کرمان، فارغ التحصیل رشته خبرنگاری و مدیریت می‌باشد، شهرت او نزد بچه‌های دهه شصت به برنامه‌های کودک دهه هفتاد خانوم بهار در شهر بستنی‌ها می‌باشد.

با اجرای برنامه‌هایی چون نیم رخ، مسابقه زنده ماه و مهر، برنامه صبحانه و عصرانه، گردونه، اتاق برنامه‌ها و عکس یادگاری بسیار مورد توجه قرار گرفت. در این بخش بیوگرافی مینا هاشمی و تصاویر جدید او را ببینید. با مجله ما همراه باشید.

مینا-هاشمی-بستنی-ها

بیوگرافی مینا هاشمی

مینا هاشمی متولد ۲۷ شهریور ۱۳۵۰ در کرمان، مجری است. فارغ التحصیل رشته خبرنگاری و یکی از شاخه‌های مدیریت می‌باشد، شهرت او نزد بچه‌های دهه شصت به برنامه‌های کودک دهه هفتاد بر می‌گردد.

شروع از ۱۴ سالگی

بصورت جدی فعالیت رسانه‌ای خود را از سال ۱۳۶۴ وقتی تنها ۱۴ سال داشت از شبکه کرمان با برنامه جوانه شروع کرد که مورد استقبال قرار گرفت.

مینا-هاشمی2

دعوت به تهران

سبک جدید اجرایش باعث شد در سال ۱۳۷۵ وقتی ۲۵ساله بود توسط مدیر گروه کودک و نوجوان شبکه اول به تهران دعوت شود. او مجبور بود تا دو سال بصورت پروازی در مسیر کرمان – تهران باشد تا اینکه سال ۱۳۷۷ در ۲۷ سالگی برای همیشه ساکن پایتخت شد.

ازدواج و همسر مینا هاشمی

این مجری ایرانی چندین سال پیش ازدواج کرده و متاهل می‌باشد. او یک فرزند پسر دارد.

مینا-هاشمی-و-پسرش-1

نوشتن در کنار اجرا

در کنار اجرای تلویزیونی همیشه دغدغه نوشتن هم داشت، گاهی برای خود و گاهی برای همکارانش پلاتوهای مربوط به اجرایشان را می‌نوشت و هنوز هم می‌نویسد.

بهترین مجری سال

خانم مجری در سال ۱۳۷۴ وقتی ۲۴ساله بود موفق شد بعنوان بهترین مجری از کرمان در جشواره تلویزیونی انتخاب شود که افتخار بزرگی برای او بود. او در پاییز سال ۱۳۷۸ هم در نظرسنجی روزنامه سینما توانست رتبه اول را در میان مجریان زن در آرای مردمی کسب کند.

مینا-هاشمی1

از نیم رخ تا شهرت

با اجرای برنامه‌هایی چون نیم رخ، مسابقه زنده ماه و مهر، برنامه صبحانه و عصرانه، گردونه، اتاق برنامه‌ها و عکس یادگاری بسیار مورد توجه قرار گرفت. از مهم‌ترین دغدغه برنامه‌سازی‌اش کشف رازهای موفقیت نوجوانان بود به همین دلیل برنامه قطب نما و راه به تهیه کنندگی، نویسندگی و اجرای او ساخته شد.

بازگشت به تلویزیون

مینا هاشمی حالا دوباره به عرصه اجرا بازگشته و در برنامه عصر خانواده از شبکه دو، سه روز در هفته بروی آنتن می‌رود، ایشان سابقه اجرای برنامه گزینه ۴ را هم دارد.

مینا-هاشمی3

فعالیت‌های دیگر

خانم مجری حالا عضو شورای رسانه کودک و نوجوانان وزارت فرهنگ و ارشاد بوده و همچنین رئیس کمیته روابط عمومی انجمن تخصصی کودک و نوجون می‌باشد.

داوری برنامه مجری شو شبکه امید، طراح برگزاری تست و کشف اجرا در شهرستان و مشاور جشنواره طراحی مدل و لباس کودک از دیگر فعالیت‌های ایشان می‌باشد.

 

منبع: گفتنی
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
دیدگاه
پربازدیدها
آخرین اخبار