مسابقه‌ای عجیب؛ چه کسی در انجام هیچ کاری بهترین است/ ویدئو

حجم ویدیو: ۱۳.۸۴M | مدت زمان ویدیو: ۰۰:۰۱:۳۷ دانلود ویدیو
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

در مسابقه «هیچ‌کاری نکردن و ذهن را از هر چیزی خالی کردن»، کسی که بتواند برای ۹۰ دقیقه بدون خوابیدن، نگاه کردن به تلفن هوشمند یا صحبت کردن، به بهترین شکل آرامش ذهنی خود را حفظ کند، برنده می‌شود.

اول صبح؛ بیش از ۱۰۰ نفر از در کره جنوبی در یک چالش فیزیکی روی تشک‌های یوگا گردهم آمدند تا هیچ‌کاری انجام ندهند.

در این مسابقه سالانه که به «Space-out» یا «هیچ‌کاری نکردن و ذهن را از هر چیزی خالی کردن» معروف است، کسی که بتواند برای ۹۰ دقیقه بدون خوابیدن، نگاه کردن به تلفن هوشمند یا صحبت کردن، به بهترین شکل آرامش ذهنی خود را حفظ کند، برنده می‌شود.

در این رویداد ضربان قلب شرکت‌کنندگان بررسی می‌شود و در پایان تماشاگران به ۱۰ شرکت‌کننده مورد علاقه خود رای می‌دهند. هر کسی که در میان این ۱۰ نفر پایدارترین ضربان قلب را داشته باشد، پیروز مسابقه است.

به گزارش سی‌ان‌ان، بیش از چهار هزار نفر برای شرکت در این رقابت که به فضاگیری هم شناخته می‌شود، درخواست دادند. ۱۱۷ شرکت‌کننده منتخب از کودکی در کلاس دوم دبستان تا افراد ۵۰ سال به بالا بودند.

این مسابقه در واقع راهی برای رهایی از افسردگی و استرس است که اغلب از فشارهای شدید تحصیلی و کار ناشی می‌شود.

کره جنوبی یکی از بالاترین آمار خودکشی در میان نوجوانان را عمدتا به دلیل اضطراب‌های ناشی از فشار رقابت تحصیلی در جهان را دارد. کارگران این کشور تا چند سال پیش ۶۹ ساعت در هفته کار می‌کردند.

 

منبع: فرارو
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
دیدگاه
پربازدیدها
آخرین اخبار