زیباترین تصاویرِ نیکی کریمی که مخاطبان از دهه هفتاد دیده‌اند

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

پس از حضور نیکی کریمی در سریال یاغی با ظاهری متفاوت، بسیاری بر این باور بودند که نیکی کریمی دیگر به زیبایی سابق نیست. در این مطلب نگاهی به فیلم‌ها و سریال‌هایی با حضور نیکی کریمی داشته‌ایم که زیبایی استایل و ظاهر این بازیگر در آن‌ها شدیدا مورد توجه مخاطب قرار گرفته بود.

اول صبح؛ در این مطلب نگاهی به فیلم‌ها و سریال‌هایی با حضور نیکی کریمی داشته‌ایم که زیبایی استایل و ظاهر این بازیگر در آن‌ها شدیدا مورد توجه مخاطب قرار گرفته بود.

سریال سرزمین مادری بعد از سال‌ها توقیف روی آنتن تلویزیون آمده و تغییرات چهره بازیگران این سریال از ۱۰ سال پیش تاکنون بسیار مورد توجه قرار گرفته و جنجال‌های زیادی را با خود به همراه داشته.

فصل اول این سریال درباره دوران کودکی رهی اردکانی بود که علی شادمان نقشش را ایفا میکرد، حالا با شروع فصل دوم این سریال، بازیگران جدیدی از جمله شهاب حسینی و نیکی کریمی وارد این سریال شده‌اند. چند قسمتی از ورود نیکی کریمی در نقش «شاپرک» در این سریال می‌گذرد و ظاهر و چهره زیبای این بازیگر در فصل دوم سرزمین مادری کاربران را متعجب کرده است.

همین چند ماه پیش بود که نیکی کریمی با ظاهری بسیار متفاوت در سریال «یاغی» دیده شد و مورد انتقادات شدید مخاطبان قرار گرفت. بسیاری بر این باور بودند که نیکی کریمی دیگر به زیبایی سابق نیست. در این مطلب نگاهی به فیلم‌ها و سریال‌هایی با حضور نیکی کریمی داشته‌ایم که زیبایی استایل و ظاهر این بازیگر در آن‌ها شدیدا مورد توجه مخاطب قرار گرفته بود.

عروس

1873839_192

عروس آغاز درخشش نیکی کریمی به‌عنوان یک بانوی زیبا در سینمای ایران بود. او با ظاهر و استایل‌هایی متناسب با سلیقه‌های دهه ۷۰ در این فیلم حضور پیدا کرد و سریعا به محبوبیت در ایران رسید. کریمی پس از حضور در فیلم عروس، که به‌مثابه یک‌شبه ره صدساله رفتن بود، این شانس را به‌دست آورد تا در فیلم‌هایی از مسعود کیمیایی و داریوش مهرجویی، کارگردان‌های موفق آن دوران، بازی کند.

دو زن

1873838_379

بعد از عروس، نیکی کریمی در فیلم‌های مشهور زیادی ایفای نقش کرد و تبدیل به یکی از موفق‌ترین بازیگران زن آن دوران شد. دو زن یکی دیگر از فیلم‌های این بازیگر در دهه ۷۰ بود. کریمی در سال ۷۷ با ظاهری زیبا و مرتب در این فیلم دیده شد و این حضور تبدیل به بهترین بازی او در همه این سال‌ها و بدون اغماض یکی از به یادماندنی‌ترین نقش آفرینی‌های سینمای پس از انقلاب شد. نیکی کریمی فیلم دو زن روسری‌های رنگی به سر می‌کرد و با چشم‌های رنگی و چهره شیرینش حسابی دلبری میکرد.

دختران انتظار

1873837_902

نیکی کریمی در سال ۷۸ با فیلم «دختران انتظار» محبوبیت خود را افزایش داد. او در این فیلم در نقش دختر دانشجویی به نام روشنک ظاهر می‌شود که شیک و مرتب لباس می‌پوشد. حضور نیکی کریمی در مقابل پارسا پیروزفر باعث دیده شدن این فیلم شد و محبوبیت کریمی را دوچندان کرد.

زن‌ها فرشته‌اند

1873836_185

نیکی کریمی در دهه ۸۰ شروع به بازی در فیلم‌های طنز کرد. فیلم‌هایی که در آن دوران مخاطب خیلی بیشتری داشتند و بسیاری از کارگردانان به سمت تولید آن‌ها می‌رفتند. یکی از این فیلم‌ها طنز، فیلم «زن‌ها فرشته‌اند» در سال ۸۶ بود. این فیلم را می‌توانیم یکی از پرمخاطب‌ترین فیلم‌های کارنامه نیکی کریمی بدانیم. او در این فیلم طراحی لباس و چهره بسیار جذاب و خیره‌کننده‌ای دارد و در فیلم هم در نقش زنی زیبا ایفای نقش می‌کند. زیبایی نیکی کریمی در این فیلم نشان داد او از دوران سارا تا دوران زن‌ها فرشته‌اند، یعنی طی ۱۵ سال زیبایی‌اش را کاملا حفظ کرده و حتی زیباتر هم شده.

سرزمین مادری

1873835_302

نیکی کریمیِ سریال سرزمین مادری در جذاب‌ترین حالت خودش است. لباس‌های رنگی، کت و شلوارهای خوش‌دوخت، کلاه‌های متفاوت و چهره‌ای ساده و در عین حال شیک. او زمان فیلمبرداری این سریال حدودا ۴۲ساله بوده و به‌عنوان یک زن ۴۲ساله بسیار میدرخشد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
دیدگاه
پربازدیدها
آخرین اخبار