فهرست بهترین سریال‌های اکشن کره‌ای

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

سریال‌های کره‌ای به مرور توانسته‌اند تبدیل به یک سرگرمی پرطرفدار بشوند. با وجود اینکه در میان آن‌ها سریال‌های درام عاشقانه توجه بیشتری به خود جلب کرده‌اند، نباید از ژانر اکشن در بین سریال‌های کره‌ای غافل شد. ژانری که سرعت روایت بیشتری دارد، جذاب‌تر است و در تزریق هیجان و آدرنالین به بینندگان خود، کوتاهی نمی‌کند.

اول صبح؛ اگر برنامه دارید به تماشای یک سریال اکشن خیلی خوب بنشینید، (که ما پیشنهاد می‌کنیم حتما اینکار را بکنید!) پس به لیست آثاری که در ادامه به معرفی آن‌ها می‌پردازیم، توجه ویژه‌ای داشته باشید؛ چرا که سعی داریم تعدادی از بهترین سریال‌های اکشن و پر هیجان کره‌ای را معرفی کنیم.

Healer

photo_2024-04-03_17-06-32

بازیگران    Ji Chang-wook، Park Min-Young، Tae-Mi

سال پخش    ۲۰۱۴ – ۲۰۱۵

تعداد فصل    ۱

تعداد قسمت    ۲۰

وضعیت پخش    تمام شده

امتیاز IMDB    ۸.۴

با سریال Healer وارد یک ماجرای رازآلود می‌شویم که در آن حقایق تاریکِ فراموش شده، روشن می‌شوند. سیر حوادث، سه نفر را بهم می‌رساند تا پرده از این ماجراها بردارند؛ یک خبرنگار مشهور، یک خبرنگار تازه‌کار و نه چندان مشهور و فردی که او را با اسم رمز «شفا دهنده» / Healer می‌شناسیم. شخصیتِ هیلر سعی می‌کند پازل اتفاقات را سر هم کند، او به مرور متوجه می‌شود که چگونه آن‌ها با هم آشنا شده‌اند و در کنار آن از حقایقی آگاه می‌شود که همه‌شان را در معرض خطر قرار می‌دهد.

The Uncanny Counter

photo_2024-04-03_17-04-57

بازیگران    Jo Byeong-gyu، Yoo Joon-sang، Kim Sejeong

سال پخش    ۲۰۲۰ – ۲۰۲۳

تعداد فصل    ۲

تعداد قسمت    ۲۸

وضعیت پخش    اتمام فصل دوم

امتیاز IMDB    ۸.۰

سریال The Uncanny Counter، از آثار پر هیجان و جالب کره‌ای می‌باشد. در اینجا گروهی را دنبال می‌کنیم که دارای قابلیت‌های ماورا-الطبیعی و ویژه‌ای هستند که با آن به شکار شیاطین و ارواح خبیث می‌پردازند. آن‌ها را با نام «مخالفان» / Counters می‌شناسیم. این گروه برای مخفی کردن هویت واقعی خود در زمین، در یک رستوران نودل فروشی کار می‌کنند و در کنار آن، به صورت مخفیانه به شکار ارواح شیطانی می‌پردازند که برای یافتن حیات جاودان به زمین سفر کرده‌اند.

Cruel City

photo_2024-04-03_17-04-06

بازیگران    Jung Kyung-ho، Nam Gyu-ri، Lee Jae-yoon

سال پخش    ۲۰۱۳

تعداد فصل    ۱

تعداد قسمت    ۲۰

وضعیت پخش    تمام شده

امتیاز IMDB    ۸.۰

سریال Cruel City یک درامای جنایی و پرهیجان است که به ماجرای گروه‌های جنایت‌کار و فروشندگان مواد مخدر در شهری پر از خلاف می‌پردازد. در این سریال، یک پلیس به نام سو مین (Soo Min) برای بررسی یک پرونده مربوط به مواد مخدر به گروهی از خلافکاران ملحق می‌شود. او در اینجا می‌خواهد همزمان از ماجرای قتل دوستش هم باخبر شود، با این حال عاشق رئیس گنگ و یکی از کله گنده‌های مواد مخدرِ شهر، یعنی شی هیون (Shi Hyun) می‌شود؛ کسی که به احتمال زیاد در مرگ دوستِ سوو مین، نقشی پر رنگ داشته است. در این سریال، ماجراهای جنایی، صحنه‌های اکشن پرهیجان، انتقام، عشق و خیانت بهم گره خورده‌اند تا شاهد یکی از بهترین سریال‌های اکشن کره‌ای موجود باشیم.

The K۲

photo_2024-04-03_17-02-14

بازیگران    Ji Chang-wook، Song Yun-ah، Im Yoon-ah

سال پخش    ۲۰۱۶

تعداد فصل    ۱

تعداد قسمت    ۱۶

وضعیت پخش    تمام شده

امتیاز IMDB    ۷.۸

جه‌ها (Je Ha)، قبلاً یک سرباز قلدر بوده است و به اشتباه برای قتل دوست دخترش محکوم شده بود. او به عنوان یک بادی‌گارد استخدام می‌شود؛ شخصی که او را استخدام می‌کند در واقع همسرِ یکی از نامزدهای رئیس جمهوری می‌باشد. نا (Na)، دخترِ پنهان آن‌هاست که پس از آشنایی با جه ها، به مرور عاشقش می‌شود. سریال The K۲، فضایی جدی و سیاسی را با صحنه‌های پر هیجان و همچنین داستانی عاشقانه ترکیب می‌کند.

Lawless Lawyer

photo_2024-04-03_17-01-29

بازیگران    Lee Joon-gi، Seo Ye-Ji، Lee Hye-yeong

سال پخش    ۲۰۱۸

تعداد فصل    ۱

تعداد قسمت    ۱۶

وضعیت پخش    تمام شده

امتیاز IMDB    ۷.۶

با سریال Lawless Lawyer، یک ماجرای انتقام در فضای دادگاهی و قضایی را دنبال می‌کنیم. سانگ پیل (Sang Pil) و جاعه یی (Jae Yi)، دو وکیل با انگیزه‌های مشابه هستند که برای اجرای عدالت می‌بایست در مقابل یک سیستم قضایی فاسد، یک قاضی و همکارانِ نابکارش بایستند. سانگ، برای گرفتن انتقامِ مادرش وارد این مسیر شده است و جاعه یی، وکیلی محبوب می‌باشد که به ناحق از کارش محروم شده؛ آن‌ها از فسادِ حاضر به تنگ آمده‌اند و برای رسیدن به عدل از تکنیک‌ها و ابزارهای مخصوص خود استفاده می‌کنند.

Bad Guys

photo_2024-04-03_17-00-37

بازیگران    Kim Sang-jung، Ma Dong-seok، Park Hae-Jin

سال پخش    ۲۰۱۴

تعداد فصل    ۱

تعداد قسمت    ۱۱

وضعیت پخش    تمام شده

امتیاز IMDB    ۷.۸

در سریال Bad Guys، فرمانده پلیس شهر، برای جلوگیری از رشد خلاف‌های سرسام‌آور در مناطق تحت نظرش، از یک کاراگاه به نام گو تاک (Goo Tak) می‌خواهد که تیمی از خلاف‌کاران را دور هم گرد بیاورد تا مقابل دیگر تبه‌کاران بایستند. این تیم از سه نفر تشکیل شده است: پارک وونگ چئول (Park Woong Cheol) که یک گنگستر حرفه‌ای می‌باشد، یک قاتل سریالی قرارداری به نام جانگ تاعه سوو (Jung Tae Soo) و یک قاتل سریالی جوان به نام لی جونگ موون (Lee Jung Moon). سریال Bad Guys با دخیل کردن عناصر جدید، مرزهای ژانر خلاف را به چالش کشیده است و یک کی-درامای اکشن جذاب می‌باشد.

My Name

My-name

بازیگران    Han So-hee، Park Hee-soon، Kim Sang-ho

سال پخش    ۲۰۲۱

تعداد فصل    ۱

تعداد قسمت    ۸

وضعیت پخش    تمام شده

امتیاز IMDB    ۲۰۲۱

با سریال My Name، داستان انتقامی جذاب را در خلال صحنه‌های اکشن مهیج دنبال می‌کنیم. یوون جی وو (Yoon Ji Woo)، یکی از اعضای حلقه‌ی سران مواد مخدر است و با پلیس برای حل معمای مرگ پدرش همکاری می‌کند. پدرش توسط همکاران مواد فروش خود به قتل رسیده و یوون با کمک به دپارتمان پلیس مواد مخدر، به حل شدن جرائم مربوط کمک می‌کند و نهایتاً پرده از راز مرگ پدرش برمی‌دارد. My Name نه تنها از آثار شاخص اکشن کره‌ای می‌باشد، بلکه توانسته جایگاهی تثبیت شده در میان تمام سریال‌های کره‌ای برای خودش دست و پا کند. این سریال جذاب را از دست ندهید.

Kingdom

Kingdom

بازیگران    Ju Ji-hoon، Bae Doona، Kim Sungkyu

سال پخش    ۲۰۱۹ – ۲۰۲۰

تعداد فصل    ۲

تعداد قسمت    ۱۲

وضعیت پخش    تمام شده

امتیاز IMDB    ۸.۳

سریال Kingdom ما را به عصر جوسان می‌برد؛ زمانی که هنوز خرافات و سنت‌ها بر کشوره کره‌ی جنوبی حکومت می‌کردند. در این دوره، یک بیماری کُشنده در سرتاسر قلمرو شیوع پیدا می‌کند و شاهزاده برای نجات جان مردمانش باید در مقابل این دشمن جدید بایستند. همزمان با رشد این بیماری مرموز، روح شاه مفقود هم دوباره سر و کله‌اش پیدا می‌شود. سریال Kingdom یکی از پرطرفدارترین اکشن‌های کره‌ای است که توانسته به موفقیتی بین‌المللی دست پیدا کند.

The Fiery Priest

photo_2024-04-03_16-58-42

بازیگران    Kim Nam-gil، Kim Seong-gyoon، Lee Hanee

سال پخش    ۲۰۱۹

تعداد فصل    ۱

تعداد قسمت    ۴۰

وضعیت پخش    تمام شده

امتیاز IMDB    ۸.۲

سریال The Fiery Priest بیننده را به فضایی فاسد می‌برد؛ جایی که هاعه ایل (Hae Il)، یک کشیش کاتولیک بی‌اعصاب که عاداتی عجیب دارد با کاراگاه داعه یونگ (Dae Young) و دادستان کیونگ سان (Kyung Sun) تیم می‌شود تا پرونده‌ی قتل یکی از کشیش‌ها را حل کنند. آن‌ها برای به انت‌ها رساندن این کار می‌بایست در مقابل فساد سیاسی و قضایی مسئولان بایستند.

Vagabond

photo_2024-04-03_16-57-48

بازیگران    Lee Seung-gi، Bae Suzy، Moon Jeong-Hee

سال پخش    ۲۰۱۹

تعداد فصل    ۱

تعداد قسمت    ۱۶

وضعیت پخش    تمام شده

امتیاز IMDB    ۸.۱

Vagabond نیز قصه‌ی یک بی‌عدالتی را به تصویر می‌کشد! در اینجا، خواهر زاده‌ی چا دال‌گان (Cha Dal Gun) در یک تصادف هواپیما جانش را از دست می‌دهد. با این وجود، همه چیز در این تصادف مشکوک به نظر می‌رسد. گان متوجه می‌شود که در واقع یک جریان سیاسی در پشت پرده وجود داشته؛ او برای رسیدن به حقیقت و همچنین اجرای عدالت با مأمور NIS، یعنی گوو هاعه ری (Go Hae Ri) همکاری می‌کند.

Bridal Mask

photo_2024-04-03_16-57-07

بازیگران    Joo Won، Park Gi-woong، Jin Se-yeon

سال پخش    ۲۰۱۲

تعداد فصل    ۱

تعداد قسمت    ۲۸

وضعیت پخش    تمام شده

امتیاز IMDB    ۸.۲

اتفاقات و دوره‌های تاریخی یکی از بهترین موضوع‌ها برای به تصویر کشیدن صحنه‌های جذاب اکشنِ در فضایی جنگی هستند. با سریال Bridal Mask، به دوره‌ای از تاریخ کره جنوبی می‎‌رویم که در آن امپراطوری ژاپن بر کشور کره تسلط داشت؛ در دهه ۱۹۳۰، گروه‌های شورشی زیادی برای استقلال کشوره کره شکل گرفته بود. Bridal Mask که نام سریال هم از آن گرفته شده است یکی از شورشی‌های ناشناس اما مهم می‌باشد که پلیس ژاپن در به در به دنبال دستگیری‌اش است.

Player

photo_2024-04-03_16-56-19

بازیگران    Song Seung-heon، Lee Si-eon، Tae Won-suk

سال پخش    ۲۰۱۸

تعداد فصل    ۱

تعداد قسمت    ۱۴

وضعیت پخش    تمام شده

امتیاز IMDB    ۷.۸

سریال Player، یک کی-درامای جذاب می‌باشد که از قواعد ژانری سریال‌های پلیسی و کاراگاهی تبعیت می‌کند؛ در اینجا تیمی چهار نفره را دنبال می‌کنیم که به دنبال از بین بردن خلاف در سطح شهر هستند. یک هنرمند چیره دست، یک هکر حرفه‌ای، یک مبارز و یک راننده‌ی ماهر، با هم به دنبال از بین بردن پولِ خلاف هستند و سعی دارند از قانون‌شکنی مالی جلوگیری کنند.

Two Weeks

photo_2024-04-03_16-55-32

بازیگران    Lee Joon-gi، Park Ha-seon، Ryu Soo-young

سال پخش    ۲۰۱۳

تعداد فصل    ۱

تعداد قسمت    ۱۶

وضعیت پخش    تمام شده

امتیاز IMDB    ۷.۹

همانطور که از نام سریال هم پیداست، Two Weeks به جریاناتی دامن می‌زند که در بازه‌ی دو هفته‌ای رخ می‌دهند. مردی که به اشتباه مجرم شناخته شده است، تنها دو هفته برای اثبات بی‌گناهی خود وقت دارد و جان دخترش هم نیز به این مسئله وابسته می‌باشد. او باید حقیقت را در فضایی کاملاً فاسد به اثبات برساند. ساعت در حال تیک تاک کردن است، خطر در همین نزدیکی است و شخصیت اصلی ما تنها دو هفته برای به اثبات رساندن بی‌گناهی خود وقت دارد.

City Hunter

photo_2024-04-03_16-53-16

بازیگران    Lee Min-ho، Park Min-Young، Kim Sang-jung

سال پخش    ۲۰۱۱

تعداد فصل    ۱

تعداد قسمت    ۲۰

وضعیت پخش    تمام شده

امتیاز IMDB    ۸.۰

داستان‌های انتقام از دیگر موضوعات جذاب در میان سریال‌های اکشن کره‌ای می‌باشند. سریال City Hunter، قصه‌ی یکی از نوابغ فارغ التحصیل شده از دانشگاه MIT را به تصویر می‌کشد که با تیم ارتباطات کمپانی بین‌المللی Blue House در حال همکاری است. او برای گرفتن انتقام از پنج سیاست‌مداری که موجب مرگ پدرش شده‌اند با لی جین پیو (Lee Jin Pyo) تیم می‌شود و با هم وارد جریاناتی دیوانه‌وار می‌شوند.

Six Flying Dragons

photo_2024-04-03_16-52-23

بازیگران    Kim Hyun-bin، Yoo Ah-in، Byun Yo-han

سال پخش    ۲۰۱۵

تعداد فصل    ۱

تعداد قسمت    ۵۰

وضعیت پخش    تمام شده

امتیاز IMDB    ۸.۸

با Six Flying Dragons، گذری خواهیم زد به عصر جوسان، زمانی که این خاندان غرق در مشکلات بود و کره جنوبی به تحول احساس نیاز زیادی می‌کرد. در این درامای اکشن کره‌ای، زندگی شش نفر را دنبال می‌کنیم که هر کدام استعدادها و شخصیت‌های مرتبط با خودشان را دارند. با این شش نفر نگاهی خواهیم داشت به روند بهتر شدن جوسان با جنگ برای عدالت و تغییر، توسط آن‌ها. اگر از سریال‌های تاریخی و مهیج لذت می‌برید، Six Flying Dragons را از دست ندهید.

All of Us Are Dead

photo_2024-04-03_16-50-55

بازیگران    Park Ji-hu، Yoon Chan-young، Cho Yi-hyun

سال پخش    ۲۰۲۲

تعداد فصل    ۱

تعداد قسمت    ۱۲

وضعیت پخش    تأیید شده برای فصل دوم

امتیاز IMDB    ۷.۵

یک ویروس زامبی در حال شیوع پیدا کردن است و گروهی از دانش‌آموزان دبیرستانی، در مدرسه گیر افتاده‌اند. در چنین شرایط بحرانی آن‌ها باید برای بقای خود تلاش کنند. با سریال All of Us Are Dead، تقلای این گروه را برای فرار از موجوداتی هار و عفونت-زده، دنبال می‌کنیم. این سریال توانسته خیلی زود خود را به عنوان یکی از آثار مهیج کی-دراما، معرفی کند و به موفقیتی بین‌المللی دست پیدا کند.

Bad and Crazy

photo_2024-04-03_16-50-05

بازیگران    Lee Dong-wook، Han Ji-Eun، Cha Hak-yeon

سال پخش    ۲۰۲۱

تعداد فصل    ۱

تعداد قسمت    ۱۲

وضعیت پخش    تمام شده

امتیاز IMDB    ۸.۰

سریال Bad and Crazy، ماجرای تحول یک بازرس اسبق پلیس را به تصویر می‌کشد. سوو یئول (Soo Yeol) که یک عمر بخاطر درآمدش در اداره پلیس مشغول بوده، اکنون احساس می‌کند که برای از بین بردن فساد در این سازمان باید تغییر کند. او با کِی (K)، آشنا می‌شود؛ قهرمانی که برای از بین بردن بی‌عدالتی می‌جنگد و بدون پرسیدن سوالات اضافه، عدل را به شکلی مستقیم برپا می‌کند. کی، الگوی سو یئول برای مقابله با فساد می‌باشد.

Life on Mars

photo_2024-04-03_16-49-18

بازیگران    

سال پخش    ۲۰۱۸

تعداد فصل    ۱

تعداد قسمت    ۱۶

وضعیت پخش    تمام شده

امتیاز IMDB    ۸.۱

سریال Life on Mars، المان‌های علمی تخیلی را با عناصر ژانرهای پلیسی و اکشن ترکیب می‌کند. داستان از این قرار است که تائه جوو (Tae Joo)، یک روز از خواب پا می‌شود و متوجه می‎‌شود در زمان سفر کرده است! او به زمستان سال ۱۹۸۸ می‌رود، او در یک ایستگاه پلیس کوچک به عنوان کاراگاه کار می‌کند. جوول برای بازگشت به زمان حال باید پرونده‌ای پیچیده و مرموز را حل کند. این سریال جالب و هیجان‌انگیز را از دست ندهید.

The Veil

photo_2024-04-03_16-48-19

بازیگران    Min Nam-koong، Park Ha-seon، Kim Ji-eun

سال پخش    ۲۰۲۱

تعداد فصل    ۱

تعداد قسمت    ۱۲

وضعیت پخش    تمام شده

امتیاز IMDB    ۷.۶

جی هیوک (Ji Jyuk) که در واقع بهترین مأمور سرویس اطلاعات ملی کره است، در وضعیتی خودش را می‌یابد که اوضاع را برای NIS خیلی سخت خواهد کرد. او به دنبال انتقام شخصی از کسی است که به او خیانت کرده و باعث شده بود که شغلش را از دست بدهد. هیوک، در این مسیر با مشکلات و برنامه‌های بزرگ‌تری روبرو می‌شود که سازمان را در معرض خطر قرار می‌دهد. سریال The Veil، یکی از کی‌-دراماهای اکشن برتر سال‌های اخیر است.

Taxi Driver

photo_2024-04-03_16-47-10

بازیگران    Lee Jehoon، Kim Eui-sung، Pyo Ye-jin

سال پخش    ۲۰۲۱

تعداد فصل    ۲

تعداد قسمت    ۳۲

وضعیت پخش    تأیید شده برای فصل سوم

امتیاز IMDB    ۸.۰

دو جی (Do Gi) راننده تاکسی یک کمپانی است که به شکلی مخفی سرویسی به نام «ندای انتقام» به مشتریان خود می‌فروشید. این گروه، یک گروه مخفی می‌باشد که در سایه‌ها به مردم کمک می‌کند تا بتوانند عدالتی که مدنظرشان است را اجرا کنند؛ کاری که در واقع سیستم قضایی از اجرای آن عاجز بوده است. در سریال Taxi Driver، دو جی و هماکارانش را حین انتقام گیری برای مشتریان دنبال می‌کنیم.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
دیدگاه
پربازدیدها
آخرین اخبار