سریال کره‌ای «پنهان شدن»؛ داستان رازآلود یک وکیلِ گمشده

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

سریال «پنهان شدن» (Hide) یک درام معمایی، مهیج و جنایی است که بیننده را از همان ابتدا درگیر معماهای تو در تو و پیچیدۀ خودش می‌کند.

اول صبح؛ شخصیت اصلی سریال «پنهان شدن» زنی است به نام نا مون یانگ با گذشتۀ سخت و مرموز. اما او در حال حاضر ظاهرا زندگی مناسبی دارد. او و شوهرش هر دو وکیل هستند و با هم یک شرکت حقوقی را اداره می‌کنند. زندگی شخصی آن‌ها نیز در کنار فرزندشان کاملا آرام و عاشقانه است.

اما یک روز به طور کاملا ناگهانی شوهر مون یانگ ناپدید می‌شود؛ او در حالیکه قرار بوده در یک جلسۀ دادگاه حاضر شود غیبش می‌زند و هیچ ردپایی از خودش به جا نمی‌گذارد. از اینجا به بعد یک جستجوی پر از رمز و راز و معما برای مون یانگ آغاز می‌شود؛ جستجویی که در ابتدا هدفش پیدا کردن شوهر گمشده است اما در ادامه به کشف حقایقی عمیق و تاریک از گذشته و حال منجر می‌شود.

photo1795694

این سریال ریتم مناسبی دارد و اگرچه زمان نسبتا قابل توجهی را به پروراندن جنبه‌های عاطفی داستان اختصاص می‌دهد اما هرگز آنقدر کشدار نمی‌شود که تب و تاب و هیجانش را از دست بدهد و مخاطب را دچار ملال کند.

در قسمت‌های ابتدایی چرخش‌های داستانی زیادی را شاهد هستیم؛ چرخش‌هایی که هم غافلگیرکننده و هیجان‌انگیز هستند و هم هر کدام به سهم خودشان جنبۀ رازآلود داستان را تقویت می‌کنند. مثلا وقتی همه چیز به نظر ناامیدکننده می‌رسد و شواهد نشان می‌دهند که شوهر مون‌یانگ به علت مشکل مالی خودکشی کرده، مون‌یانگ بسته‌ای را در جاکفشی خانه پیدا می‌کند که همۀ فرضیات قبلی را به هم می‌زند.

تقریبا هر جای سریال که فکر می‌کنید توانسته‌اید از بخشی ماجرا سر در بیاورید و یکی از رازهای قصه را کشف کنید، خیلی زود متوجه می‌شوید که اشتباه کرده‌اید و ماجرا طور دیگری بوده است. این پیچ و تاب‌های جذاب معمایی، در کنار بازی همدلی‌برانگیز و نیرومند لی بو یانگ در نقش اصلی سریال، عوامل اصلی گیرایی سریال Hide هستند.

اگر قسمت‌های باقی‌ماندۀ سریال هم با همین روایت روان و جذاب پیش بروند، شاید «پنهان شدن» بتواند تبدیل به یکی از موفق‌ترین سریال‌های کره‌ای امسال شود.

 

منبع: فرادید
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
دیدگاه
پربازدیدها
آخرین اخبار