بهترین انیمه‌های ۲۰۲۴؛ معرفی ۳۷ عنوان جذاب و جدید

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

در آغازین روزهای سال ۲۰۲۴ بسیاری از طرفداران جهان جذاب و گسترده انیمه‌ها، مشتاقانه انتظار بهترین انیمه‌های ۲۰۲۴ را می‌کشند. اما بهترین و موردانتظارترین انیمه‌های ۲۰۲۴ کدامند؟

اول صبح؛ در طول سال ۲۰۲۳ طرفداران انیمه‌ها با آثار جذابی مانند جوجیستو کایزن و بلیچ به اندازه کافی لذت بردند اما انتظار می‌رود ۲۰۲۴ سال به مراتب پربارتری در دنیای انیمه‌ها باشد. بر همین اساس در این مطلب قصد داریم فهرستی جامع از برترین انیمه‌های ۲۰۲۴ به شما معرفی کنیم. البته توجه داشته باشید که این فهرست صرفا شامل بهترین انیمه‌های جدید ۲۰۲۴ نیست و برخی از جذابترین آثار سال ۲۰۲۴، ادامه یا فصول جدید انیمه‌های سالیان گذشته هستند.

همانطور که در بخش قبلی هم گفتیم در فهرست برترین انیمه‌های ۲۰۲۴ که در ادامه به شما معرفی می‌کنیم، هم به انیمه‌های جدید و هم به فصول جدید از انیمه‌های قدیمی‌تر نظر داریم. با این اوصاف دوستداران انیمه‌ها در سال ۲۰۲۴ می‌توانند با طیف وسیع و متنوعی از انیمه‌های مختلف خود را سرگرم کنند.

امسال در ژانر اکشن و ماجراجویی نیز فیلم‌های جذابی اکران می‌شود که در لیست بهترین فیلم‌های اکشن ۲۰۲۴، بهترین فیلم‌های ۲۰۲۴ و ترسناک‌ترین فیلم‌های ۲۰۲۴ می‌توانید آن‌ها را پیدا کنید. علاوه‌براین، با تماشای بهترین فیلم‌های کمدی ۲۰۲۴، بهترین فیلم‌های عاشقانه ۲۰۲۴، بهترین فیلم‌های کره‌ای ۲۰۲۴ و بهترین انیمیشن‌های ۲۰۲۴ هم می‌توانید لحظه‌های شادی را برای خودتان رقم بزنید.

پیش از ادامه بحث و پرداختن به بهترین انیمه ۲۰۲۴ ذکر این نکته مهم لازم است که به دلیل ضرورت توضیح دادن بخشی از خط داستانی انیمه‌ها، خطر اسپویل تا حدی وجود دارد.

تک رو فصل ۲ (Solo Leveling: Season ۲)

تک-رو-Solo-Leveling

ژانر: اکشن، ماجراجویی، خیال‌انگیز

تاریخ انتشار: ژانویه ۲۰۲۴

تردیدی نیست که یکی از جذابترین و موردانتظارترین انیمه‌های ۲۰۲۴، انیمه تک رو (Solo Leveling) است. در واقع با توجه به سروصدا و تبلیغات زیادی که پیرامون این انیمه انجام شده احتمالا این اثر یکی از موردانتظارترین و محبوب‌ترین انیمه‌های زمستان ۲۰۲۴ خواهد بود.

این مورد از برترین انیمه‌های ۲۰۲۴ که از یک مانهوای کره‌ای ساخته شده، فضایی اکشن، فانتزی و ماجراجویانه دارد. داستان درباره دنیایی است که در آن هیولاها می‌توانند از طریق دروازه‌هایی خاص وارد دنیای انسان‌ها شوند. به همین دلیل افرادی آموزش‌های خاصی دیده‌اند تا با این هیولاها درگیر شوند و آن‌ها را از بین ببرند.

یکی از این قهرمانان، شخصیتی به نام سونگ جین وو است که البته از جمله ضعیف‌ترین شکارچیان هیولا محسوب می‌شود. او بعد از اینکه از یک ماموریت خطرناک جان سالم به در می‌برد، به طرز مرموزی به قدرت‌هایی عجیب دست پیدا کرده و به یکی از قدرتمندترین شکارچیان هیولا بدل شده است.

در حال حاضر سازندگان این انیمه قول داده‌اند که فصل دوم از جذابترین و مهیج‌ترین انیمه‌های سال باشد و موفقیت آن از فصل قبلی هم پیشی می‌گیرد.

سرباز زنجیر شده (Chained Soldier)

سرباز-زنجیر-شده-Chained-Soldier

ژانر: اکشن، فانتزی

تاریخ انتشار: ژانویه ۲۰۲۴

انیمه سرباز زنجیر شده یکی از بهترین انیمه‌های ۲۰۲۴ است که در ژاپنی با نام برده نیروهای نخبه پایتخت جادویی شناخته می‌شود. این اثر نیز مانند دیگر انیمه‌های ژانر فانتزی پر است از موجوداتی شیطانی و طبیعتا جنگ‌های نفس‌گیر و هیجان‌انگیز.

داستان این عنوان از بهترین انیمه‌های جدید ۲۰۲۴ به بازه‌ای از زمان در ژاپن می‌پردازد که باز شدن دروازه‌هایی مرموز منجر به ورود موجوداتی اهریمنی به نام شوکی به دنیای انسان‌ها می‌شود. داخل این دروازه‌ها منبعی به نام پیچ نیز قرار دارد که اگر زن‌ها آن را لمس کنند از قدرت‌های ماورایی برخوردار می‌شود.

در همین حین پسری به نام یوکی واکورا به داخل این دروازه‌ها کشیده می‌شود و با فرمانده گروه هفتم دفاع نیروهای شیطانی به نام کیوکا اوزن آشنا می‌شود. کیوکا از یوکی می‌خواهد که برده او شود تا با هم شوکی‌ها را شکست دهند.

نشانه‌ای از محبت (A Sign of Affection)

نشانه-ای-از-محبت-A-Sign-of-Affection

ژانر: عاشقانه

تاریخ انتشار: ژانویه ۲۰۲۴

یکی از بهترین انیمه‌های عاشقانه ۲۰۲۴ انیمه نشانه‌ای از محبت است که داستان آن حول دختری به نام یوکی جریان دارد. یوکی از بدو تولد خود ناشنوا بوده و یک روز در شرایطی که یک توریست انگلیسی از او کمک می‌خواهد، یوکی در حین دستپاچگی و اضطراب متوجه حرف‌های او نمی‌شود. در همین شرایط غریبه‌ای جذاب به نام ایتسوومی به کمک یوکی می‌آید و این دو مانند دو قطب مخالف آهنربا به هم جذب می‌شوند.

جادوگر و هیولا (The Witch and the Beast)

جادوگر-و-هیولا-The-Witch-and-the-Beast

ژانر: فانتزی، ماورایی

تاریخ انتشار: ژانویه ۲۰۲۴

انیمه جادوگر و هیولا می‌تواند بهترین انیمه ۲۰۲۴ در ژانر انیمه‌های محبوب سینن باشد. داستان این انیمه درباره زنی به نام گیدو و مردی به نام آشاف است که هردو از اعضای سازمان The Order of Magical Resonance به شمار می‌روند.

سازمانی که این دو در آن کار می‌کنند موظف به بررسی و رسیدگی به موارد مرموز پدیده‌های ماورایی از جادوگران و نکرومانسرها تا خون‌آشام‌ها را برعهده دارد.

های کارد فصل ۲ (High Card: Season ۲)

High-Card-Newsbild-Maerz-2022

ژانر: اکشن، ماورایی، فانتزی

تاریخ انتشار: ژانویه ۲۰۲۴

یکی از بهترین انیمه‌های ۲۰۲۴ انیمه کارت بالا یا همان‌های کارت است که فصل نخست آن در سال ۲۰۲۳ توانست موفقیت خوبی کسب کند و از همان زمان طرفداران انتظار فصل دوم آن را می‌کشند.

در فصل نخست این انیمه جذاب که شاید برترین انیمه ۲۰۲۴ باشد دیدیم که فین اولدمن به عضویت یک گروه مخفی درمی‌آید. گروهی که مسئول جمع‌آوری کارت‌های جادویی از سراسر کشور است.

انتظار می‌رود در فصل دوم این انیمه همان داستان‌های فصل ۱ ادامه پیدا کند و جزئیاتی از زندگی شخصیت‌های کلیدی داستان نیز فاش شود.

هیولای شماره ۸ (Kaiju No. ۸)

هیولا-شماره-8-Kaiju-No.-8

ژانر: فانتزی، اکشن

تاریخ انتشار: آوریل ۲۰۲۴

یکی از جذابترین و موردانتظارترین انیمه‌های ۲۰۲۴ انیمه هیولای شماره ۸ است. تماشای تریلرهای منتشر شده از این انیمه در حال حاضر انتظارات زیادی از آن خلق کرده و انیمه‌بازهای حرفه‌ای مشتاقانه انتظار انتشار آن را می‌کشند.

داستان این مورد از بهترین انیمه‌های جدید ۲۰۲۴ در ژاپن رخ می‌دهد در حالی که دائما تحت تهاجم هیولاهایی به نام کایجو قرار می‌گیرد. حکومت ژاپن جهت مقابله با این هیولاها نیروهایی مخصوص آموزش داده است و مردی به‌ناک کافکا هیبینو از کودکی آرزوی پیوستن به این نیروهای مدافع در برابر کایجو را داشته است.

با وجود همه آرزوهای بزرگی که کافکا داشته، او تا سن ۳۲ سالگی هنوز نتوانسته آنطور که باید خود را نشان داده و ترفیع بگیرد. در همین حین یک شب یک کایجو کوچک از دهان وارد بدن کافکا می‌شود و او را به یک نیمه‌انسان-نیمه کایجو بدل می‌کند. او حالا قدرت‌هایی ماروایی و شگفت‌انگیز دارد و در نتیجه تصمیم می‌گیرد یکبار دیگر شانس خود برای پیوستن به گروه مدافعان در برابر کایجوها را امتحان کند.

متصدی بار: لیوان خدا (Bartender: Glass of God)

متصدی-بارلیوان-خدا

ژانر: سینن

تاریخ انتشار: آوریل ۲۰۲۴

متصدی بار: لیوان خدا یکی از بهترین انیمه‌های جدید ۲۰۲۴ محسوب می‌شود که در ژانر سینن دسته‌بندی شده است. البته که در سال ۲۰۰۶ یک مجموعه ۱۱ قسمتی از این انیمه منتشر شد و در سال ۲۰۲۴ قرار است فصل جدید این انیمه با محوریت ماجراهای شخصیت‌های اصلی ادامه پیدا کند.

داستان انیمه متصدی بار که از بهترین انیمه‌های ۲۰۲۴ است، حول محور شخصیتی به نام ریو ساساکورا جریان دارد که یک متصدی بار حرفه‌ای محسوب می‌شود. او بهترین کوکتل‌های شهر را تهیه می‌کند و در هر قسمت این انیمه، شاهدیم که او چطور با توجه به مشکل و چالشی که مشتریان با آن مواجه‌اند، نوشیدنی‌هایی مخصوص تهیه می‌کند.

موشوکی تنسی: تناسخ یک بیکار فصل دو پارت ۲ (Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season ۲ Part ۲)

موشکی-تنسی

ژانر: درام، فانتزی، کمدی

تاریخ انتشار: آوریل ۲۰۲۴

انیمه موشوکی تنسی از جمله موفق‌ترین و پرطرفدارترین انیمه‌های سالیان اخیر است که انتظار می‌رود پارت دوم فصل دوم آن به عنوان یکی از برترین انیمه‌های ۲۰۲۴ منتشر شود.

داستان این انیمه درباره مردی بیکار و کاملا ناامید است که بعد از یک زندگی سراسر انزوا و غمگینانه، فوت می‌کند. در همین حین او با حفظ خاطرات زندگی قبلی خود در دنیایی فانتزی و جدید تناسخ پیدا می‌کند و این بار مصمم می‌شود تا بدون هیچ نوع حس پشیمانی، از زندگی جدیدش در کالبد پسری به نام رودئوس گوریرات لذت ببرد.

افسانه (The Fable)

افسانه-The-Fable

ژانر: جنایی، اکشن

تاریخ انتشار: سه ماهه نخست ۲۰۲۴

یکی از بهترین انیمه‌های جدید ۲۰۲۴ انیمه اکشن و جذاب افسانه محسوب می‌شود که داستان آن حول محور یک قاتل حرفه‌ای و خطرناک روایت می‌شود. قاتلی که همه سیاستمداران، سرمایه‌داران بزرگ و حتی مردم عادی از او می‌ترسند.

این قاتل خطرناک اما یک روز برای یک ماموریت عجیب استخدام می‌شود تا در یکی از بدترین گروه‌های یاکوزا در اوساکا نفوذ کند و بدون کشتن افراد دیگر یا جلب توجه مانند یک آدم عادی با یاکوزاها زندگی کند. چالش‌هایی که این شخصیت خاص در بین جمعی از جنایتکاران شاد و دیوانه از سر می‌گذراند جذابیت خاصی به این انیمه می‌دهد.

شکننده باد (Wind Breaker)

Wind-Breaker

ژانر: اکشن، ماجراجویی

تاریخ انتشار: آوریل ۲۰۲۴

یکی از بهترین انیمه‌های ۲۰۲۴ بی‌تردید انیمه جدید و جذاب شکننده باد است. داستان این بهترین انیمه ۲۰۲۴ درباره شخصیتی به نام هاروکو ساکورا است که تصمم گرفته قوی‌ترین فرد دنیا باشد. او اخیرا وارد دبیرستان فورین شده که به خاطر آموزش قدرتمندترین جنگجویان شهره است.

جنگجویانی که توسط این مدرسه آموزش می‌بینند وظیفه حفاظت از شهر در برابر نیروهای شر را بر عهده دارند اما نکته کلیدی اینجا است که هاروکو علاقه‌ای به این کار ندارد. او حتی تصمیم ندارد به عضویت هیچ دسته، گروه یا تیم مشخصی درآید و عاشق تنها جنگیدن است. با این اوصاف باید دید که هاروکو با این دیدگاه و رویکرد خاص خود، آیا می‌تواند به شخصیت موفقی که می‌خواهد بدل شود؟

جن گیر آبی فصل ۳ (Blue Exorcist: Season ۳)

انیمه-جن-گیر-آبی

ژانر: اکشن، خیال‌انگیز

زمان انتشار: ژانویه ۲۰۲۴

بعد از چند سال وقفه و انتظار، طرفداران انیمه جذاب جن‌گیر می‌توانند در سال ۲۰۲۴ به تماشای فصل سوم انیمه محبوب خود بنشینند.

فصل سوم این انیمه اقتباسی از حماسه ایلومیناتی است و در آن قهرمانان داستان با سازمان قدرتمند ایلومیناتی مواجه می‌شوند و می‌کوشند نقشه‌های این سازمان اهریمنی را خراب کنند. هدف نهایی ایلومیناتی ادغام دنیای انسان‌ها و شیاطین است و همین موضوع، مقابله با این سازمان را برای قهرمانان داستان به چالشی دشوار بدل کرده است.

با این اوصاف باید منتظر انتشار کامل انیمه و قضاوت نهایی در این باره باشیم که آیا فصل سوم جن گیر می‌تواند موفقیت فصول پیشین را تکرار کند و به برترین انیمه ۲۰۲۴ بدل شود یا خیر.

هایکیو (Haikyuu)

Haikyuu-Movie-Battle-of-the-Garbage-Dump

ژانر: ورزشی

تاریخ انتشار: فوریه ۲۰۲۴

یکی از موردانتظارترین و بهترین انیمه‌های ۲۰۲۴ می‌تواند انیمه هایکیو باشد که در حال حاضر طرفداران آن حدودا سه سال است که انتظار فصل جدیدش را دارند.

با وجود اینکه این انیمه از محبوب‌ترین‌ها در زمان انتشار بود، سازندگان اعلام کرده‌اند که به جای فصل جدید، باقی‌مانده داستان آن در قالب احتمالا دو فیلم منتشر می‌شود. با این اوصاف باید دید آیا هایکیو می‌تواند یکی از بهترین انیمه ۲۰۲۴ باشد؟

شخصیت پایین‌رده توموزاکی مرحله دوم (Bottom-Tier Character Tomozaki)

شخصیت-پایین_رده-توموزاکی-مرحله-دوم

ژانر: درام، عاشقانه

تاریخ انتشار: ژانویه ۲۰۲۴

یکی از برترین انیمه‌های ۲۰۲۴ می‌تواند انیمه شخصیت پایین‌رده توموزاکی باشد که داستانی عاشقانه و جذاب دارد. شخصیت اصلی این داستان فومیا توموزاکی است که یک فرد طردشده و منزوی از اجتماع به شمار می‌رود که عمده وقت خود را به بازی کردن اختصاص می‌دهد.

فومیا با وجود مهارت شگفت‌انگیز خود در بازی‌ها، چندان در تعاملات خود با دیگران موفق نیست و به همین دلیل شخصیتی درون‌گرا پیدا کرده است.

با این وصف، اوضاع در این مورد از بهترین انیمه‌های عاشقانه ۲۰۲۴ تغییر می‌کند و هینامی همبازی او که اتفاقا یکی از محبوب‌ترین دختران مدرسه است به کمک فومیا می‌آید و می‌کوشد به او برای غلبه بر چالش‌های شخصی خود در اجتماع کمک کند تا فومیا بتواند دوستانی پیدا کند.

ماشل: جادو و عضله فصل ۲ (Mashle: Magic and Muscles: Season ۲)

ماشل-جادو-و-عضله

ژانر: اکشن، کمدی، خیال‌انگیز

تاریخ انتشار: ژانویه ۲۰۲۴

بعد از پخش موفق انیمه محبوب ماشل، جادو و عضله، سازندگان بلافاصله خبر از ساخت و انتشار فصل دوم در سال ۲۰۲۴ دادند. اما آیا این انیمه می‌تواند برترین انیمه ۲۰۲۴ باشد؟

داستان فصل دوم این انیمه که می‌تواند یکی از بهترین انیمه‌های ۲۰۲۴ باشد درباره زندگی آرام شخصیت مش است که در دنیایی زندگی می‌کند که ساکنانش افراد فاقد قدرت‌های جادویی را جدی نمی‌گیرند. گرچه مش از سحر و جادوگری بی‌بهره است اما قدرت بدنی شگفت‌آوری، مشابه با قدرت سایتاما در انیمه محبوب مرد تک مشتی دارد و از این بابت نقص خود جبران کرده است.

مش برای حمایت کردن از پدر خود که از او در برابر بی‌رحمی‌های دنیای جادوگری حفاظت کرده، راهی آکادمی جادوی ایستون می‌شود تا به عنوان یک مبلغ آموزش ببیند.

خوشمزه در سیاهچاله (Delicious In Dungeon)

Delicious-In-Dungeon-1

ژانر: کمدی، خیال‌انگیز

تاریخ انتشار: ژانویه ۲۰۲۴

انیمه جذاب خوشمزه در سیاهچاله می‌تواند یکی از بهترین انیمه‌های جدید ۲۰۲۴ باشد که ترکیب شگفت‌آوری از ژانر خیال‌انگیز با تجارب آشپزی پدید آورده است.

به عنوان یکی از بهترین انیمه‌های ۲۰۲۴ داستان این انیمه درباره سه دوست است که بعد از خورده شدن خواهر یکی از آن‌ها توسط یک اژدها، وارد سیاه‌چاله‌ای هزارتو می‌شوند با امید اینکه با استفاده از جادو بتوانند دوباره او را به زندگی برگردانند.

از آنجایی که این گروه سه‌نفره آذوقه و تدارکات کمی با خود دارند برای زنده‌ماندن ناگزیر به خوردن هیولاهای داخل سیاهچاله می‌شوند و در این بین، کوتوله‌ای خوش‌ذوق وارد گروه آن‌ها می‌شود که آشپز قهاری است و علاوه بر آماده کردن خوراک‌های خوشمزه برای این سه دوست، در عملیات نجات به آن‌ها کمک می‌کند.

دختران ستایش برانگیز هوکایدو (Hokkaido Gals Are Super Adorable)

دختران-ستایش-برانگیز-هوکایدو

ژانر: کمدی

تاریخ انتشار: ژانویه ۲۰۲۴

یکی از بهترین انیمه‌های عاشقانه ۲۰۲۴ می‌تواند انیمه دختران ستایش برانگیز هوکایدو باشد که بر اساس مانگایی به همین نام ساخته شده است. داستان این انیمه جذاب درباره نوجوانی دبیرستانی به نام سوباسا شیکی است که اخیرا از توکیو به هوکایدو نقل مکان کرده و به یکی از دختران شیک‌پوش و جذاب این شهر علاقه‌مند شده است. این دو خیلی زود همکلاسی می‌شوند و رابطه عاشقانه جدی را آغاز می‌کنند.

این انیمه که شاید بهترین انیمه ۲۰۲۴ باشد طراحی جذاب و شخصیت‌هایی جالب و دوست‌داشتنی دارد و به نظر می‌رسد که ارزش تماشای بالایی داشته باشد.

متالیک روژ (Metallic Rouge)

متالیک-روژ

ژانر: اکشن، علمی تخیلی

تاریخ انتشار: ژانویه ۲۰۲۴

متالیک روژ از نظر اینکه سازندگانش سابقه خوبی دارند، یکی از موردانتظارترین و بهترین انیمه‌های جدید ۲۰۲۴ است. سازندگان این انیمه سابقه ساخت آثار موفقی چون مدرسه قهرمانانه من، کیمیاگر تمام فلزی و سگ‌های ولگرد بانگو را در کارنامه دارند و به همین دلیل طرفداران این انیمه‌ها مشتاقانه انتظار انتشار متالیک روژ را دارند.

بنابر جزئیاتی که از داستان و فضای این انیمه منتشر شده، برخی معتقدند که این انیمه بسیار به انیمه پلوتو شباهت دارد. داستان متالیک روژ درباره دو قهرمان زن است که در دنیایی ساکن هستند که در آن انسان‌ها و اندرویدها در کنار هم زندگی می‌کنند.

در همین شرایط این دو برای ماموریتی به مریخ فرستاده می‌شوند تا ۹ اندروید یاغی که اقتدار دولت را به چالش کشیده‌اند، سرکوب کنند. ایندو باید به هر شکل این اندرویدهای سرکش را نابود کنند.

با توجه به تخصص و تجربه خود استودیو بونز در خلق صحنه‌های اکشن و سکانس‌های فایت، از همین حالا می‌توان دورنمای جالبی برای متالیک روژ به عنوان شاید حتی بهترین انیمه ۲۰۲۴ متصور بود.

کینگدام فصل ۵ (Kingdom: Season ۵)

کینگدام

ژانر: اکشن

تاریخ انتشار: ژانویه ۲۰۲۴

کینگدام از زمان انتشار خود با توجه به محبوبیت بالایی که مانگا آن داشت به شهرت زیادی رسید و یکی از بهترین انیمه‌ها شد. حالا طرفداران این انیمه پرطرفدار مشتاقانه انتظار فصل پنجم آن را به عنوان یکی از بهترین انیمه‌های ۲۰۲۴ دارند.

انتظار می‌رود سازندگان دو انیمه بسیار محبوب و موفق پیشین یعنی ناروتو و بلیچ، در فصل پنجم کینگدام هم با هنرنمایی و تجربه خوب خود یک اثر شگفت‌انگیز را عرضه کنند. داستان فصل پنجم انیمه کینگدام که می‌تواند برترین انیمه ۲۰۲۴ باشد به نبرد کوکویو هیل مربوط است که یکی از بهترین بخش‌های داستانی مانگای این انیمه محسوب می‌شود.

کلاس درس نخبگان فصل ۳ (Classroom Of The Elite: Season ۳)

کلاس-درس-نخبگان-فصل-سوم

ژانر: درام، تعلیقی

تاریخ انتشار: ژانویه ۲۰۲۴

در فصل دوم انیمه دوست‌داشتنی کلاس درس نخبگان، با فاش شدن هویت واقعی آیاناکوجی، وضعیت به کلی تغییر کرد و این انیمه به محبوبیت زیادی رسید. با این اوصاف به نظر می‌رسد که فصل سوم این انیمه هم با پیش گرفتن همین مسیر می‌تواند به یکی از برترین انیمه‌های ۲۰۲۴ بدل شود.

در دو فصل قبلی، این انیمه به حدی موفق عمل کرد و به محبوبیت رسید که به تدریج به یک نمونه جذاب برای دوست‌داران ژانر انیمه‌های دبیرستانی بدل شد. این درام هیجان‌انگیز با تعلیق چشمگیری که دارد بینندگان خود را میخکوب می‌کند.

کونو سوبا: موهبت خداوند در این دنیای شگفت‌انگیز فصل ۳ (Kono Suba: God’s Blessing on This Wonderful World)

انیمه-Kono-Suba-Gods-Blessing-on-This-Wonderful-World-3

ژانر: کمدی، ماجراجویی

تاریخ انتشار: آوریل ۲۰۲۴

انیمه کمدی و جذاب کونو سوبا نیز در سال ۲۰۲۴ با فصل سوم بازمی‌گردد و طرفداران مشتاقانه انتظار انتشارش را دارند. داستان این انیمه به کازوما و میهمانان ماجراجویش می‌پردازد که در دنیایی فانتزی به تلاش‌هایی مضحک دست می‌زنند. کونو سوبا از معدود انیمه‌های کمدی موفق در سالیان اخیر بوده که اقبال چشمگیری به آن شده است و انتظار می‌رود فصل سوم آن هم برترین انیمه ۲۰۲۴ در ژانر کمدی باشد.

در حال حاضر جزئیات دقیقی از داستان فصل سوم این انیمه محبوب نمی‌دانیم اما احتمالا کازوما و همراهانش شامل الهه آکوا، جادوگر شیفته انفجار، مگومین و جنگجوی صلیبی همچنان در آن حضور خواهند داشت و به تلاش‌های مضحک و خنده‌آور خود ادامه خواهند داد و باید منتظر یکی از بهترین انیمه‌های ۲۰۲۴ باشیم.

مرد تک مشتی فصل ۳ (One Punch Man)

داستان-حلقه-های-ازدواج-Tales-Of-Wedding-Rings

ژانر: اکشن، کمدی

تاریخ انتشار: سه ماهه دوم ۲۰۲۴

یکی از جذاب‌ترین و خاص‌ترین انیمه‌های اکشن و قهرمان‌محور سالیان اخیر، انیمه مرد تک مشتی بوده که با رویکرد خاص و متفاوت خود به دنیا، زندگی و روزگار ابرقهرمانان سریعا به شهرت و محبوبیت فراوانی رسید.

این انیمه از همان قسمت اول هر مخاطبی را سورپرایز می‌کند و در آن برخلاف انتظار و مانند دیگر انیمه‌های قهرمانی قرار نیست شاهد شکوفا شدن استعداد شخصیت اصلی در یک روند پرچالش و طاقت‌فرسا و دشوار باشیم، در عوض از همان اول کار شما با نیرومندترین موجود جهان مواجهید. فردی که البته با چالش‌های دیگری از نظر روحی درگیر است و همین مسئله دشواری‌هایی برای او پدید آورده است.

بعد از انتظار دو فصل نخست و به طور دقیق از سال ۲۰۲۰، طرفداران انیمه و شخصیت سایتاما همواره پیگیر اخبار بوده‌اند تا شاید شاهد انتشار فصل سوم انیمه محبوب خود باشند اما بنابر جدیدترین اخبار، حالا و بعد از چند سال انتظار، انتشار فصل سوم این انیمه برای ۲۰۲۴ برنامه‌ریزی شده و احتمالا در آن شاهد ماجراجویی‌های جذاب سایتاما و دوست سایبورگ او خواهیم بود. اما آیا فصل سوم مرد تک مشتی می‌تواند بهترین انیمه ۲۰۲۴ باشد؟

وقتی به عنوان یک اسلایم تناسخ کردم فصل ۳ (That Time I Got Reincarnated as a Slime: Season ۳)

انیمه-That-Time-I-Got-Reincarnated-as-a-Slime

ژانر: اکشن، ماجراجویی

تاریخ انتشار: آوریل ۲۰۲۴

انیمه وقتی به عنوان یک اسلایم تناسخ کردم اولین بار در سال ۲۰۱۸ با داستان خاص و جذاب خود درباره شخصیتی که بار دیگر به عنوان یک هیولای ترسناک متولد شده است مطرح شد. در این انیمه ریمورو تپست قهرمان قدرتمند و مهربانی است که به سرعت به محبوبیت بالا می‌رسد.

در حالی که جزئیات خاصی از فصل سوم این انیمه نمی‌دانیم اما به عنوان یکی از بهترین انیمه‌های ۲۰۲۴ انتظار می‌رود که در این فصل هم شاهد اتفاقات جذابی باشیم. احتمالا ریمورو برای ساختن کشور هیولایی مدنظر خود و دوستی با اژدها، غول‌ها، اجنه و دیگر هیولاها به ماجراجویی خود ادامه می‌دهد.

شیطان‌کش فصل ۴ (Deamon Slayer: Season ۴)

انیمه-Kimetsu-no-Yaiba-Deamon-Slayer

ژانر: اکشن، ماجراجویی

تاریخ انتشار: آوریل ۲۰۲۴

انیمه شیطان‌کش از زمان انتظار تا امروز به محبوبیت بسیار بالایی رسیده و طرفداران پرشمار آن مشتاقانه انتظار انتشار فصل چهارم که احتمالا از جمله برترین انیمه ۲۰۲۴ است را می‌کشند.

جالب است که این انیمه با فیلم قطار موگن که در سال ۲۰۲۰ پخش شد توانست مخاطبان بسیاری را به خود جلب کند و رکوردهای باکس‌آفیس را هم جابجا کند. پس طبیعتا افراد زیادی انتظار فصل جدید این انیمه محبوب را می‌کشند.

این انیمه با طراحی جذاب و داستان پرفراز و فرود خود توانسته به خوبی در دل مخاطبان جا باز کند و در فصل چهارم که فعلا چیز زیادی از داستان آن نمی‌دانیم هم احتمالا همچنان شاهد ماجراجویی‌های تانجیروی جوان و فداکار به همراه خواهرش هستیم.

حماسه تانیای شیطانی فصل ۲ (Saga of Tanya the Evil: Season ۲)

انیمه-Saga-of-Tanya-the-Evil

ژانر: اکشن، ماجراجویی

تاریخ انتشار: سه ماهه نخست ۲۰۲۴

بعد از درخشش حماسه تانیای شیطانی در فصل اول و انتشار فیلمی از آن، اعلام شد که فصل دوم انیمه در سال ۲۰۲۱ پخش می‌شود. اما این اتفاق نیفتاد تا حالا هم به طور غیرقطعی اعلام شود که شاید فصل دوم این انیمه پرطرفدار در ۲۰۲۴ بازگردد.

طرفداران حالا مشتاق هستند که ببینید آیا تانیا بعد از غلبه بر دشمنان پرشمار خود در فصل اول، می‌تواند روند صعودی خود را پیش بگیرد. هوش بالای او این امکان را داده تا او از بزرگسالان هم رده خود پیشی بگیرد و در همین حین، فقدان همدلی و خشونت شگفت‌انگیز او او سرنوشت وحشتناکی برای کسانی که مقابل او ایستادگی می‌کنند به دنبال دارد.

اوشی نو کو فصل ۲ (Oshi no Ko: Season ۲)

 

ژانر: درام، فانتزی

تاریخ انتشار: سه ماهه دوم ۲۰۲۴

یکی از جذابترین و بهترین انیمه‌های ۲۰۲۴ بی‌تردید فصل دوم انیمه محبوب اوشی نو کو است که داستان آن درباره یک پزشک جوان کشته شده است که در حال تناسخ در نوزاد خود است.

این مجموعه بر اساس مانگایی به همین نام اثر آکا آکاساکا ساخته شده و از آوریل ۲۰۲۰ به طور هفتگی منتشر شده است. حال باید دید آیا فصل دوم این انیمه می‌تواند موفقیت فصل نخست را تکرار کند یا خیر؟

ری زیرو: شروع زندگی در دنیایی دیگر فصل ۳ (Re:ZERO – Starting Life in Another World: Season ۳)

انیمه-ReZERO-–-Starting-Life-in-Another-World

ژانر: درام، اکشن

تاریخ انتشار: ژانویه ۲۰۲۴

طی دو فصلی که از انیمه ری‌زیرو تاکنون پخش شده، این انیمه به یکی از محبوب‌ترین و جذاب‌ترین انیمه‌های ژانر اکشن بدل شده است و حالا طرفداران انتظار انتشار فصل سه را می‌کشند که شاید بهترین انیمه ۲۰۲۴ باشد.

در داستان این انیمه، سوبارو ناتسکوی را شاهدیم که به عنوان یک نیت به طور ناگهانی به جهانی فانتزی منتقل می‌شود و در آنجا با نیمه الفی به نام امیلیا آشنا می‌شود که گزینه فرمانروایی بعدی پادشاهی لوگونیکا است.

سوبارو بعد از کمک به امیلیا برای مقابله با دشمنانش کشته می‌شود اما چند ساعت بعد در گذشته مجددا زنده می‌شود و او بعد از چند بار مردن متوجه می‌شود که می‌تواند با هر بار مرگ، در گذشته مجددا زنده شده و از نو شروع کند. سوبارو حالا از قدرت‌ها و توانایی‌های جدیدش برای به تخت نشاندن امیلیا استفاده می‌کند و در این راه سختی‌های زیادی را متحمل می‌شود.

مدرسه قهرمانانه من فصل ۷ (My Hero Academia: Season ۷)

My-Hero-Academia-Season-7

ژانر: اکشن، ماجراجویی

تاریخ انتشار: آوریل ۲۰۲۴

تردیدی نیست که فصل جدید انیمه مدرسه قهرمانانه می‌تواند یکی از برترین انیمه‌های ۲۰۲۴ باشد. این انیمه در سال جدید میلادی با فصل هفتم باز می‌گردد تا با شخصیت‌ها و نبردهای عجیب و غریب خود مخاطبان را میخکوب کند.

در حال حاضر اطلاعات خاصی از فصل ششم این انیمه در دست نیست اما احتمالا در فصل جدید کمان خارق‌العاده جبهه آزادی از مانگا به نمایش گذاشته می‌شود. این یعنی دانش‌آموزان تجربه بهتری در مبارزه با یک سازمان شرور کسب می‌کنند.

بلیچ: جنگ خونین هزارساله: درگیری (Bleach: Thousand- Year Blood War- The Conflict)

Bleach-Thousand-Year-Blood-War-The-Conflict

ژانر: اکشن، کمدی، درام

تاریخ انتشار: زمانی نامشخص در سال ۲۰۲۴

انیمه بلیچ از زمان انتشار تا امروز همیشه یکی از محبوب‌ترین انیمه‌ها بوده است و آرک پایانی آن تا امروز در دو بخش منتشر شده است. پارت سوم و پایانی که احتمالا ۱۳ قسمت خواهد داشت نیز به عنوان یکی از بهترین انیمه‌های ۲۰۲۴ به مبارزه جذاب و هیجان‌انگیز شخصیت منفی اصلی با کاراکتر رقیبش می‌پردازد. در تریلری که چندی پیش از این بخش منتشر شد نیز ما شاهد حمله ایچیگو و دوستانش به قصر Soul King و فروریختن آن هستیم.

خادم سیاه فصل ۴ (Black Butler: Season ۴)

Black-Butler-Public-School-Edition

ژانر: اکشن، کمدی

تاریخ انتشار: آوریل ۲۰۲۴

با گذشت ۶ سال از پخش آخرین قسمت انیمه محبوب خادم سیاه، حالا این انیمه در سال ۲۰۲۴ با فصل چهارم خود باز می‌گردد. داستان این انیمه درباره کالج وستون یکی از معتبرترین مدارس بریتانیا است که به دولت اجازه دخالت در امور خود را نمی‌دهد اما حوادث عجیبی در این مدرسه رخ می‌دهد.

برج خدا فصل ۲ (Tower of God: Season ۲)

Tower-of-God-Season-2

ژانر: اکشن، ماجراجویی

تاریخ انتشار: ژوئیه ۲۰۲۴

فصل دوم انیمه دوست‌داشتنی برج خدا که بر اساس مانهوایی با همین نام ساخته شده برای پخش در ژوئیه ۲۰۲۴ برنامه‌ریزی شده است و با توجه به استقبال خوبی که از فصل نخست این انیمه شد، انتظار می‌رود فصل جدید از موفق‌ترین و برترین انیمه‌های ۲۰۲۴ باشد.

داستان این انیمه در دنیایی جریان دارد که در آن برجی به نام برج خدا، افراد برگزیده را به سمت خود فراخوانده و به آن‌ها قول برآورده‌کردن مهمترین آرزوی‌شان را می‌دهد. اما واقعیت این است که تنها آرزوی کسی برآورده می‌شود که بتواند خود را به بالای برج برساند.

دراگون بال دایما (Dragon Ball Daima)

Dragon-Ball-Daima

ژانر: اکشن، ماجراجویی

تاریخ انتشار: اکتبر ۲۰۲۴

از جمله دیگر موارد در لیست بهترین انیمه‌های ۲۰۲۴ که برای پخش در اکتبر برنامه‌ریزی شده می‌توان به دراگون بال اشاره کرد. داستان این انیمه که بر اساس مانگایی به قلم آکیرا توریاما ساخته شده درباره شخصیتی به نام گوکو و دوستان او است که همگی به طور ناگهانی به کودکانی بدل شده‌اند. علت این اتفاق مشخص نشده اما حالا قهرمانان اصلی داستان باید برای خنثی کردن نفرینی که عامل این ماجرا است تلاش کنند.

شاهزاده شیطان خانه موموچی (The Demon Prince Of Momochi House)

شاهزاده-شیطان-خانه-موموچی-The-Demon-Prince-Of-Momochi-House

ژانر: فانتزی، عاشقانه

تاریخ انتشار: ژانویه ۲۰۲۴

یکی از بهترین انیمه‌های عاشقانه ۲۰۲۴ انیمه شاهزاده شیطان خانه موموچی است که درباره دختری به نام هیماری است. هیماری در تولد ۱۶ سالگی متوجه می‌شود که خانه اجدادی‌شان به او به ارث رسیده است.

مشکل این خانه این است که همه افراد معتقدند این خانه نفرین شده و خطرناک است و کسی نباید داخل آن شود. با وجود این هیماری تصمیم می‌گیرد بدون توجه به این صحبت‌ها از خانه اجدادی استفاده کند. وقتی او این کار را می‌کند سه میهمان مرد به خانه او می‌آیند که گویا به هیچ وجه قصد رفتن ندارند.

داستان حلقه‌های ازدواج (Tales Of Wedding Rings)

داستان-حلقه-های-ازدواج-Tales-Of-Wedding-Rings

ژانر: عاشقانه، اکشن، ماجراجویی

تاریخ انتشار: ژانویه ۲۰۲۴

داستان حلقه‌های ازدواج نیز از آن دست انیمه‌هایی است که شاید بتواند از بهترین انیمه‌های عاشقانه ۲۰۲۴ باشد. در واقع اگر صادق باشیم باید بگوییم که این انیمه بیشتر برای علاقه‌مندان انیمه‌های ایسکای جذاب است.

داستان این مورد از بهترین انیمه‌های ۲۰۲۴ درباره پسری به نام ساتو است که علاقه شدیدی به دوست دوران کودکی خود به نام هیمه دارد و برای اینکه به او برسد به دنیای دیگری می‌رود. ساتو در دنیای دیگر اما متوجه می‌شود که هیمه یک پرنسس است و قرار است با پادشاه بعدی آن سرزمین ازدواج کند.

شرایطی به نام عشق (A Condition Called Love)

شرایطی-به-نام-عشق-A-Condition-Called-Love

ژانر: عاشقانه

تاریخ انتشار: آوریل ۲۰۲۴

در فهرست بهترین انیمه‌های عاشقانه ۲۰۲۴ نام انیمه شرایطی به نام عشق نگاه‌های زیادی را به خود جلب کرده است و طرفداران زیادی منتظر آن هستند. دلیل این مسئله هم محبوبیت فراوان مانگای منبع این انیمه است که از زمان انتشار تا امروز همواره محبوب بوده و پتانسیل این را دارد که به برترین انیمه ۲۰۲۴ در ژانر عاشقانه بدل شود.

داستان این انیمه درباره دختری به نام هاتورو است که چندان اهل روابط عاشقانه نیست اما با این وجود می‌کوشد درخواست هانانویی را برای یک قرار عاشقانه و آشنایی اولیه بپذیرد. به مرور این دو به قرار گذاشتن‌های خود ادامه می‌دهد تا جایی که همه آن‌ها یک زوج زیبا تصور می‌کنند. اما هر رابطه عاشقانه‌ای قطعا چالش‌های خاص و بسیاری دارد. موضوعی که قرار است بخش جذاب انیمه شرایطی به نام عشق باشد.

دکتر الیس: بانوی سلطنتی با لامپ (Doctor Elise: The Royal Lady With The Lamp)

دکتر-الیس-بانوی-سلطنتی-با-لامپ-Doctor-Elise-The-Royal-Lady-With-The-Lamp

ژانر: عاشقانه

تاریخ انتشار: ژانویه ۲۰۲۴

انیمه جذاب دکتر الیس، به عنوان یکی از بهترین انیمه‌های ۲۰۲۴ از یک مانهوای کره‌ای عاشقانه و تناسخی با همین نام ساخته شده و در هر دو کشور ژاپن و کره طرفداران زیادی دارد.

داستان این عنوان از بهترین انیمه‌های عاشقانه ۲۰۲۴ با تناسخ شخصیت اصلی زن داستان آغاز می‌شود. او بعد از این اتفاق تصمیم می‌گیرد که به عنوان یک دکتر توانا تحصیل کند اما دقیقا زمانی که همه چیز به خوبی در حال پیش‌رفتن است، او دوباره به زندگی سابق خود بازمی‌گردد. او حالا باید بار دیگر برای زندگی خود تصمیم بگیرد.

ادویه و گرگ فصل ۳ (Spice and Wolf: Season ۳)

ادویه-و-گرگ-Spice-and-Wolf-2024

ژانر: درام، ماجراجویی

تاریخ انتشار: زمانی نامشخص در سال ۲۰۲۴

بعد از مدت‌ها، طرفداران انیمه محبوب ادویه و گرگ می‌توانند در سال ۲۰۲۴ به تماشای فصل سوم انیمه محبوب خود بنشینند. داستان این انیمه درباره یک تاجر ۲۵ساله به نام کرافت لارنس است که اجناس مختلفی را از شهری تا شهر دیگر به صورت دستفروشی به فروش می‌رساند و از همین راه امرا معاش می‌کند.

او هفت سال است که با اینکار در تلاش برای به دست آوردن پول لازم برای راه‌اندازی مغازه است. یک شب اما در زمانی که در شهری توقف کرده در واگن خود الهه‌ای گرگ مانند به نام هولو را می‌بیند که مدعی است بیش از ۶۰۰ سال سن دارد.

او به جز دم و گوش گرگ، در بقیه بخش‌ها شکل یک دختر ۱۵ساله را دارد و خود را الهه خرمن شهر معرفی می‌کند که سال‌ها آن را با برداشت‌های خوب گندم، پربرکت نگه‌داشته بود.

ساکنان شهر اما به مرور از هولو دور شده و به جای حفاظت از او به روش‌های خود برای افزایش برداشت روی آوردند و این مسئله سرخوردگی، ناراحتی و انزوای شدیدی برای او در پی داشته است. به همین دلیل هولو می‌خواهد به سرزمین مادری خود در شمال به نام Yoitsu بازگردد. به همین دلیل هولو با لارنس قراردادی برای بازگرداندن او به شهر مادری‌اش منعقد می‌کند.

سوالات متداول

بهترین انیمه‌های عاشقانه ۲۰۲۴ کدامند؟

نشانه‌ای از محبت، شخصیت پایین‌رده توموزاکی، دختران ستایش‌برانگیز هوکایدو، شاهزاده شیطان خانه موموچی، داستان حلقه‌های ازدواج، شرایطی به نام عشق و دکتر الیس: بانوی سلطنتی با لامپ از جمله بهترین انیمه‌های عاشقانه ۲۰۲۴ هستند.

بهترین انیمه‌های اکشن ۲۰۲۴ کدامند؟

تک رو، سرباز زنجیر شده، های کارد، هیولای شماره ۸، افسانه، شکننده باد، جن‌گیر آبی، ماشل: جادو و عضله، متالیک روژ، کینگدام، مرد تک مشتی، شیطان کش، حماسه تانیای شیطانی، مدرسه قهرمانانه من، بلیچ، خادم سیاه، برج خدا و دراگون بال از بهترین انیمه‌های اکشن ۲۰۲۴ محسوب می‌شوند.

 

منبع: تکراتو
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
دیدگاه
پربازدیدها
آخرین اخبار