هواپیمای بوئینگ چگونه به یک ویلای ساحلی مجلل تبدیل شد؟/ تصاویر

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

مردی روسی هواپیمای جت بوئینگ ۷۳۷ را که متروک مانده بود به ویلای لوکس و خیره‌کننده‌ای تبدیل کرد.

اول صبح؛ اگر از بالا به صخره‌ای در جزیره اندونزی بالی که ۱۵۰ متر بالاتر از سطح دریاست نگاه کنید، ویلاجت خصوصی با گیاهان معلق بسیار زیبایی می‌بینید که نتیجه تبدیل جت بوئینگ ۷۳۷ به ویلایی لوکس و تجملی است.

تبدیل هواپیما‌هایی که دیگر از کار افتاده به خانه، رستوران یا حتی موزه کار جدیدی نیست، اما «فلیکس دمین» طراح سایت روسی که در جزیره بالی اندونزی زندگی می‌کند، معماری بی‌سابقه‌ای در این هواپیما انجام داده و آن را به ویلایی دو خوابه لوکس و بی‌نظیر روی دماغه صخره‌ای که خط ساحلی بالی را از آنجا به‌راحتی می‌توان دید تبدیل کرده است.

1936067_706

این مرد روسی، هواپیما را از یک سرمایه‌دار اندونزیایی خریده بود و آن را به محل زندگی خود در جزیره بالی منتقل کرد. به گفته او، فقط جابه‌جایی این هواپیمای بازنشسته دو ماه طول کشید. او با کمک متخصصان بوئینگ، تمام قطعات هواپیما را پیاده کرد تا بتواند آن را از جاده‌های بسیار باریک بالی جابه‌جا کند.

وقتی «فلیکس دمین» موفق به انتقال هواپیما به یکی از صخره‌های بالی شد، او کار معماری این هواپیما و تبدیل آن به ویلا را شروع کرد.

کابین خلبان به سرویس بهداشتی و حمام شیکی تبدیل شد که از آنجا آسمان و اقیانوس قابل مشاهده بود. یکی از بال‌های آن هم به تراس با موانع شیشه‌ای شفاف تغییر کاربری پیدا کرد. البته خیلی از افراد این ویلاجت را ناایمن می‌دانند، اما این مرد روسی خاطرنشان کرد که تمام قوانین ایمنی را رعایت کرده است.

دمین، این ویلاجت را قرار است به گردشگران شبی ۶۰۰ دلار، بدون امکانات ویژه و ۷۰۰۰ دلار با تسهیلات اجاره دهد.

1936069_855

1936070_332

1936071_911

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
دیدگاه
پربازدیدها
آخرین اخبار