خودروی مفهومی نیسان که مخصوص بلاگرها ساخته شده است/ تصاویر

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

خودروی شاسی‌بلند الکتریکی هایپر پانک نیسان یک استودیوی خلاقانه سیار است که برای سازندگان محتوا طراحی شده است

اول صبح؛ شرکت خودروسازی نیسان، یک مدل فیزیکی از شاسی‌بلند الکتریکی هایپر پانک مفهومی خود را به نمایشگاه ماشین ۲۰۲۳ ژاپن آورد تا خودروی سبک اوریگامی خود را که برای سازندگان محتوا، اینفلوئنسرها و هنرمندان طراحی شده، به طور کامل به نمایش بگذارد.

بسیاری از ویژگی‌های آن برای سازندگان محتوای رسانه‌های اجتماعی و پلت‌فرم‌های استریم طراحی شده که با سیستم V۲X خودروی الکتریکی آغاز می‌شود، سیستمی که تضمین می‌کند کاربران می‌توانند در هر زمان و هر مکانی که مجبور به فیلم‌برداری در جاده یا داخل شاسی‌بلند الکتریکی هستند، دستگاه‌هایشان را روشن و شارژ کنند.

10

وقتی کاربران با هایپر پانک نیسان رانندگی می‌کنند، حتی می‌توانند منبع انرژی را با سایر همکاران به اشتراک بگذارند یا حتی تجهیزات مورد استفاده در رویدادها و گردهمایی‌ها را روشن کنند، چون شاسی‌بلند الکتریکی به عنوان تولیدکننده انرژی هم عمل می‌کند. چیدمان داخلی خودرو متاثر از عصر اینفلوئنسرهاست، از عناصر سبک اوریگامی که منعکس‌کننده ذائقه ژاپنی هستند گرفته تا فناوری‌های پیشرفته‌ای که ابزارهای دیجیتال را با هنر ترکیب می‌کنند.

برای نمونه، دوربین‌های داخلی می‌توانند مناظر اطراف خودرو را ثبت کنند و با استفاده از هوش مصنوعی آن را به تصاویر سبک مانگا یا الگوهای گرافیکی تبدیل کنند. در صورت تمایل راننده، مجموعه تصاویر تولیدشده را می‌توان روی صفحه نمایش سه صفحه‌ای اطراف صندلی راننده نمایش داد. پیش از ورود به داخل خودروی الکتریکی، درهای پروانه‌ای به سمت بالا می‌چرخند که مکمل مناسبی برای طراحی شش ضلعی بیرونی خودرو است.

9

استودیو خلاق سیار با اینترنت و هوش مصنوعی

شاسی‌بلند الکتریکی هایپر پانک نیسان به شکل یک استودیوی خلاقانه سیار طراحی شده است. شرکت‌کنندگان در نمایشگاه ماشین ۲۰۲۳ ژاپن می‌توانند اتصال اینترنت را در مدل واقعی وسیله نقلیه تجربه کنند. کاربران می‌توانند دستگاه‌ها و تجهیزات خلاقانه خود را در حالی که در جاده هستند به آن متصل کنند. این گزینه می‌تواند به تولیدکنندگان محتوا کمک کند به اطلاعات دسترسی پیدا کنند، تصاویر و ویدیوها را آپلود کنند یا محتوای جدیدی برای پلتفرم‌های اجتماعی خود، در حال حرکت ایجاد کنند.

8

هوش مصنوعی و حسگرهای زیستی پشت سر شاسی‌بلند الکتریکی حتی می‌توانند حال و هوای راننده را شناسایی کنند تا هایپر پانک بتواند به‌طور خودکار موسیقی و نوری را انتخاب کند که احساس کند مناسب حس و حال کاربر هنگام ایجاد محتوا است. نمای بیرونی هایپر پانک نیسان یک نورپردازی خیره‌کننده دارد. طراحی الهام‌گرفته از فضای مجازی آن با سطوح چندوجهی و چندضلعی آن بیشتر برجسته شده است. مدل واقعی با رنگ‌های نقره‌ای خود که بسته به زاویه دید و منبع نور تغییر می‌کنند، متمایز شده است.

اشکال هندسی در زیبایی بصری نیسان هایپر پانک رخنه کرده‌اند، همانطور که در نور مثلثی روی چرخ‌های بزرگ ۲۳ اینچی دیده می‌شود که حین رانندگی در شب روشن می‌شوند. حتی چراغ‌های جلو، چراغ‌های عقب و علائم مشخصه عقب بر اشکال چندضلعی تأکید دارند و در سطح بدنه ادغام شده‌اند. انفجار سایه‌های قرمز در فضای داخلی، شخصیتی آتشین به رنگ‌های نقره‌ای داده که ممکن است با شخصیت کاربر همخوانی خوبی داشته باشد. تولید انبوه یا محدود شاسی‌بلند برقی هایپر پانک نیسان هنوز اعلام نشده است.

7

داخل شاسی‌بلند الکتریکی طراحی‌شده برای سازندگان محتوا

6 

طراحی الهام‌گرفته از فضای مجازی این خودرو با سطوح چندوجهی و چندضلعی آن بیشتر برجسته شده است

5 

شاسی‌بلند برقی هایپر پانک نیسان برای تولیدکنندگان محتوا طراحی شده است

 4

نورهای مثلثی روی چرخ‌های بزرگ ۲۳ اینچی، حین رانندگی در شب به روشنی می‌درخشند

3 

حتی چراغ‌های جلو، عقب و علائم مشخصه عقب خودرو هم بر اشکال چندضلعی تأکید دارند

2 

شاسی‌بلند الکتریکی به عنوان منبع انرژی هم کاربرد دارد

1 

نیسان هنوز تولید شاسی‌بلند الکتریکی هایپر پانک خود را اعلام نکرده است

 

منبع: فرادید
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
دیدگاه
پربازدیدها
آخرین اخبار