۲۰۰۰ تقاضا برای کار کردن در این ادارۀ پست عجیب/ عکس

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

اگر می‌خواهید سرپرستی این اداره پست که در قطب جنوب قرار دارد داشته باشید، باید پنگوئن‌ها را هم سرشماری کنید.

اول صبح؛ صدها نفر از سراسر دنیا به دنبال مشاغلی هستند که در دور و دنج‌ترین نقاط دنیا، مانند قطب جنوب، باشد. «اداره پست پنگوئن» که در بندر لاکروی (Lockroy) و جزیره گودیر در قطب جنوب قرار دارد، ساختمان ۸۰ساله بریتانیایی است که هر سال ۴ نفر مسئول مراقبت از آن هستند.

جزیره گودیر به اندازه یک زمین فوتبال وسعت دارد، اما محل زندگی صدها پنگوئن است و مرکز «حفظ میراث جنوبگان» بریتانیا با تاسیس اداره پست کوچکی در این جزیره از این پنگوئن‌ها مراقبت می‌کند.

5952534

این مرکز هر سال ۴ نفر را استخدام می‌کند که آن‌ها باید از (نوامبر) آبان تا (مارس) اسفند به این جزیره رفته و مرتب تعداد پنگوئن‌ها را بشمارند. آن‌ها همچنین باید اطلاعات مربوط به شرایط زیست‌محیطی این جزیره را رصد کرده و گزارش دهند.

5952536

به گفته مدیر این مرکز، «زندگی در این جزیره بسیار سخت است و هرکس که به این اداره پست کوچک برای کار می‌رود باید روزانه حداقل ۱۲ ساعت کار کند و وقتی برای استراحت ندارد و جالب اینکه هر سال بیش از ۲۰۰۰ نفر، فرم درخواست این شغل را برایمان ارسال می‌کنند.»

افرادی که به این پستخانه فرستاده می‌شوند باید بدن ورزشکار و متناسب داشته و در برابر سختی کار و سرمای شدید قطب جنوب تحمل بالایی داشته باشند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
دیدگاه
پربازدیدها
آخرین اخبار