سرنوشت مرموز و ترسناک «شکارچی ارواح» در کلیسای متروک

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

چالش «شکار ارواح» در تیک تاک به یک ماجراجویی گفته می‌شود که در آن جوانان در بناهای متروکه و ویرانه‌های حاشیه شهرها به اکتشاف می‌پردازند.

اول صبح؛ پلیس ایتالیا می‌گوید جسد خون‌آلود یک زن ۲۲ساله فرانسوی را در کلیسایی متروکه در دره آئوستا در شمال این کشور پیدا کرده است.

به گفته قاضی ایتالیایی، شاهدان عینی مقتول و یکی از دوستانش را در منطقه دیده بودند که «مانند خون آشام‌ها» لباس پوشیده بودند. یکی از شاهدان به پلیس گفته است که زن جوان رنگی پریده و صورتی لاغر داشته و همچون یک «مرده متحرک» راه می‌رفته است.

بنابر اعلام پلیس ضربات چاقو و خونریزی منجر به مرگ وی شده، اما دو گلوله نیز به گردن و یک گلوله به شکم او شلیک شده است. آثار بجا مانده روی زمین حاکی از آن است که او را در حال مرگ به داخل کلیسا کشیده‌اند.

زمانی که یکی از ساکنان محلی جسد در حال تجزیه این زن را کشف کرد، او هیچگونه مدرک هویتی یا موبایل به همراه نداشته و تنها در کنارش مقداری زباله و خوراکی مصرف‌شده یافت شده بود.

پلیس ایتالیا بر این باور است که قربانی احتمالا در تلاش برای انجام یک چالش «شکار ارواح» در شبکه اجتماعی تیک‌تاک بوده باشد.

چالش «شکار ارواح» در تیک تاک به یک ماجراجویی گفته می‌شود که در آن جوانان در بناهای متروکه و ویرانه‌های حاشیه شهرها به اکتشاف می‌پردازند.

یک افسر پلیس گفته است که او قبل از ترک روستای محل زندگی خود در نزدیکی لیون قصد خود از سفرش را با اعضای خانواده در میان گذاشته است.

مقامات دادستانی لیون فرانسه گفته‌اند یک مرد ۲۱ساله ساکن منطقه گرونوبل در مرز ایتالیا را به اتهام قتل شریک زندگی خود دستگیر کرده‌اند. از او به عنوان یک ایتالیایی مصری‌الاصل به نام «تیما صهیب» نام برده شده است.

بنا بر اعلام مقامات قضایی فرانسه، این فرد از ماه ژانویه به دلیل خشونت خانگی و نقض کنترل قضایی تحت تعقیب بوده است.

وی قرار بود ماه آینده توسط دادگاه جنایی گرونوبل به همین اتهامات محاکمه شود.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
دیدگاه
پربازدیدها
آخرین اخبار